Gündem Önlem almadan binayı yıktılar Sürücüler kıl payı kurtuldu

Bursa Haberleri: Trafik işlerken 3 katlı binayı yıktılar onlarca sürücü ölümden döndü

Önlem almadan binayı yıktılar: Sürücüler kıl payı kurtuldu

Bursa'da 3 katlı binanın güvenlik önlemi alınmadan yapılan yıkımı şaşkınlığa neden oldu. Yıkım, cep telefonu kamerasına yansırken şans eseri kimse yara almadı.

Haber Merkezi IHA
Yıkım sırasında yolun trafiğe kapatılmaması tepkiye neden oldu.
Yıkım sırasında yolun trafiğe kapatılmaması tepkiye neden oldu.

Bursa'nın Osmangazi ilçesinde, eski Gemlik yolu üzerinde bulunan 3 katlı bina, caddede trafiğin işlediği sırada hiçbir güvenlik tedbiri alınmadan yıkıldı. Yıkılan binanın bir kısmı araçların hareket ettiği yola göçtü.

Vatandaşlar tepki gösterdi

Yoldan araçları geçerken binanın yıkılması cep telefonu kameralarına yansıdı. Olaya şahit olan vatandaşlar ise faciaya davetiye çıkartan yıkıma tepki gösterdi.

Bursa'da güvenlik önlemi alınmadan yıkım
OYNAT 00:00
Bursa'da güvenlik önlemi alınmadan yıkım
Bursa'nın Osmangazi ilçesinde işlek cadde üzerindeki 3 katlı binanın yıkımı dün gerçekleştirildi. İş makinesinin kırıcısının kolonlara vurduğu darbeyle bina bir anda çöktü. Ortalık toz içinde kalırken, binadan çevreye moloz parçaları düştü. Kentsel dönüşüm kapsamında yapılan yıkım sırasında herhangi bir güvenlik önlemi alınmadığı görüldü.

Beyazıt'ta tramvay raydan çıktı
GÜNDEM
Beyazıt'ta tramvay raydan çıktı

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.