Gündem Ortak miting öncesi sohbet ettiler

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve MHP lideri Bahçeli ​ortak miting öncesi sohbet ettiler

Ortak miting öncesi sohbet ettiler

İzmir'de Cumhur İttifakı'nın ilk ortak mitingi düzenlendi. Mitingde Cumhurbaşkanı Erdoğan ve MHP lideri Bahçeli halka hitap etti. Miting öncesi Erdoğan ile Bahçeli bir süre sohbet etti.

Haber Merkezi IHA
Cumhurbaşkanı Erdoğan, MHP lideri Bahçeli ile miting öncesi sohbet etti.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, MHP lideri Bahçeli ile miting öncesi sohbet etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve MHP lideri Devlet Bahçeli, İzmir'de Cumhur İttifakı'nın ortak mitingini gerçekleştirdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Devlet Bahçeli miting öncesi bir süre sohbet etti.

İlk ortak miting

İzmir Gündoğdu Meydanı'nda Cumhur İttifakı'nın ilk ortak mitingi düzenlendi. Parti flamalarının yer almadığı mitingde, İzmirlilere 100 bin bayrak dağıtıldı.

Gündoğdu Meydanı'na rahatlıkla girilebilmesi için de gerekli planlamalar yapılırken, vatandaşlara 250 bin adet su verildi. Alanın iki farklı noktasına Kızılay çadırları kuruldu. Ayrıca alan içerisinde olası bir sağlık sorununa karşı güvenlik koridoru oluşturuldu.

Alan Cumhuriyet Meydanı’ndan Alsancak Vapur İskelesi’ne kadar polis bariyerleri ile kapatıldı. Alana girişler, altı kapıdan yapıldı. Vatandaşlar, arama noktalarından geçerek alana giriş yaptı.

Öte yandan alana Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın olduğu ve 'Beka için milli karar' yazılı dev bir pankart asıldı.

Bu pankartın hemen yanında MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin bulunduğu ve üzerinde ‘Cumhur için istikrar’ yazılı pankart asıldı.

Ayrıca, Cumhur İttifakı’nın AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Nihat Zeybekci’nin de 'Zeybekci çözer, İzmir’e değer' yazılı bir pankartı alanda yer aldı.

Mitingde Cumhur İttifakı İzmir adayları da sahneye davet edilerek halkı selamladı.

Erdoğan: Ey Sezai defol git Irak'a
GÜNDEM
Erdoğan: Ey Sezai defol git Irak'a

Bahçeli: Ey Haçlılar biz buradayız gelin de görelim
GÜNDEM
Bahçeli: Ey Haçlılar biz buradayız gelin de görelim

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a memleketinde yoğun ilgi
FOTOĞRAF 9
Title
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, cuma günü gerçekleşen Artvin mitinginin ardından baba ocağı Rize’nin Güneysu ilçesindeki evine geldi.
Title
Cuma gecesini burada geçiren Erdoğan, dün gerçekleşen Rize ve Trabzon mitinginin ardından yeniden Rize’deki konutuna döndü.
Title
Bugün Ordu mitingi için evinden ayrılan Erdoğan, helikoptere giderken yolda kendisini bekleyen vatandaşlarla selamlaştı.
Title
.
Title
.
Title
.
Title
.
Title
.
Title
.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a memleketinde yoğun ilgi
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, cuma günü gerçekleşen Artvin mitinginin ardından baba ocağı Rize'nin Güneysu ilçesindeki evine geldi. Cuma gecesini burada geçiren Erdoğan, dün gerçekleşen Rize ve Trabzon mitinginin ardından yeniden Rize'deki konutuna döndü. Bugün Ordu mitingi için evinden ayrılan Erdoğan, helikoptere giderken yolda kendisini bekleyen vatandaşlarla selamlaştı.


Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.