Gündem Özlü Fitne fesattan uzak duralım

Özlü: Fitne fesattan uzak duralım

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü, Düzce'de hemşehrileriyle bayramlaştı. Düzce'nin meselelerinin tek tek çözüldüğünü belirten Bakan Özlü, “Fitne ve fesattan uzak duralım" dedi.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi IHA
Özlü: Fitne fesattan uzak duralım
Düzce'de konuşan Bakan Özlü, “Büyük bir başarıya imza atıldı. 94 yılında temeli atılan kültür merkezinin bitmesi gerçekten çok önemli. Geçen yıla baktığımızda Düzce'de konuşulan beş konu vardı. Bunlardan biri kültür merkeziydi. Merkezimizi açtık. Diğeri, kalıcı konutlardaki iş merkezleriydi. İş merkezlerinin yurda dönüştürülmesi tamamlandı, bu yıl bin 149 öğrencimiz bu yurtlarda kalacak. Düzce bu şekilde üniversite şehri olma yolunda ilerleyecek. Bir de meşhur hastanemiz vardı. 19 Eylül Pazartesi gününden itibaren hasta kabulü yapacak. Diğer bir yatırım otogar konusuydu. Sayın Başkan otogarı törenle açmak istiyor, onun için bitmesi beklenecek. Aslında bir değil iki otogar açılmış oluyor. Çilimli otogarı hizmete girdi, otoban bağlantısı olacak. Bir diğer konu otoban OSB bağlantısıydı. İhalesi ve yer teslimi yapıldı. Zemin konusunda biraz sıkıntılar var. Çökme olacağı söyleniyor, bu nedenle bir gecikme oldu ancak en kısa sürede bağlantı yolunu da tamamlayacağız. Çilimli'ye yakışmayan ilçe kavşağı yapıldı. Bu yıl sonuna kadar geçen dönem Düzce'de bahsedilen problemler tamamlanmış olacak. Bunların hepsi yapılır ancak fitne fesat, bunlardan uzak duralım" dedi.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.