Gündem Şehit aileleri ve gazilere ücretsiz kiralık araç kampanyası

Şehit aileleri ve gazilere ücretsiz kiralık araç kampanyası

Yalova'da bir oto kiralama firması, şehit aileleri, gaziler ve yakınları için ücretsiz araç kiralama kampanyası başlattığını duyurdu. Kampanyanın 6 ay geçerli olacağı açıklandı.

Haber Merkezi AA
Fotoğraf: Arşiv
Fotoğraf: Arşiv

Yalova'da bir oto kiralama firması, şehit aileleri ve gazilere, ücretsiz araç kiralama kampanyası başlattı.

Fatih Caddesi'nde faaliyet gösteren firma, 6 ay sürecek kampanyada şehit aileleri ve gazilerin birinci derece akrabalarına kısa süreli araç kiralamada ücret almayacak.

Firma sahibi Uğur Bezcioğlu, gazetecilere yaptığı açıklamada, sosyal sorumluluk projesi kapsamında böyle bir çalışma yaptıklarını söyledi.

Projeyi hayata geçirdikleri için mutlu olduklarını belirten Bezcioğlu, şunları kaydetti:

"Böyle bir projeyi hayata geçirmedeki birinci derecedeki amacımız bizim kendi sorumluluğumuz. Aslında biz bunu yaparken kamuoyuna şunu duyurmaya çalışıyoruz. Yalova'da çok büyük firmalar var. Gerçekten büyük iş adamları, müteahhitler, üreticiler var. Onlar şu ana kadar Yalova'da çok ciddi bir proje yapmadılar zaten. Orta ölçekli bir esnaf olarak böyle bir projeyi yaparken o büyük firmalara da 'Bu projelere gelin sizler de katkı yapın, sizler de taşın altına elinizi koyun' demek istiyoruz."

Bezcioğlu, şehit aileleri ve gazilerin bugünden itibaren ücretsiz araç kiralayabileceğini sözlerine ekledi.

/**/

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.