Gündem Tacizci öğretmen yere kalem atan öğrenciye yakalandı

12 yaşındaki öğrencisini taciz edip not yükselten öğretmene 22 yıl hapis

Tacizci öğretmen yere kalem atan öğrenciye yakalandı

İstanbul Bayrampaşa’da 12 yaşındaki kız öğrencisine cinsel tacizlerde bulunan Türkçe öğretmeni Kemal D.’ye, 22 yıl 6 ay hapis cezası verildi.

Diğer
12 yaşındaki öğrencisini taciz edip not yükselten öğretmene 22 yıl hapis cezası verildi.
12 yaşındaki öğrencisini taciz edip not yükselten öğretmene 22 yıl hapis cezası verildi.

İstanbul Bayrampaşa'da geçen yıl, 12 yaşındaki kız öğrencisini taciz ettiği iddia edilen Türkçe öğretmeni Kemal D. hakkında soruşturma başlatıldı. Kemal D. tutuklandı. İstanbul 31. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen davada, mağdurenin ve bir arkadaşının ortak sınava girdiği, bu sırada arka sırada oturan mağdurenin öğretmeni tarafından yardım bahanesiyle cinsel istismara uğradığı anlatıldı.

ÖN SIRADA OTURAN ÖĞRENCİNİN İFADESİ

Ön sırada oturan öğrenci de ifadesinde daha önce Kemal D.'nin mağdur öğrenciye yönelik cinsel tacizlerini bildiği için ara ara kalemi yere atarak onlara baktığını ve bu sırada cinsel istismarı gördüğünü söyledi. Tanık öğrenci sınavdan kendisinin 70 aldığını, mağdur öğrencinin ise 100 aldığını, bunun mağdur öğrenciye yardım etmesinden dolayı olduğunu belirtti. Sabah gazetesinde yer alan habere göre; İddiaları reddeden Kemal D. 'cebir ve şiddet kullanarak çocuğun cinsel istismarı' suçlamalarıyla 22 yıl 6 ay hapis cezasına çarptırıldı.

İstismar tasarısı TBMM’de
GÜNDEM
İstismar tasarısı TBMM’de

İstanbul'daki dehşet çiftliği yıkıldı
GÜNDEM
İstanbul'daki dehşet çiftliği yıkıldı

/**/

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.