Gündem Vali düzgün döşenmeyen fayansları çekiçle kırdı

Siirt Valisi fayansları çekiçle kırdı

Vali düzgün döşenmeyen fayansları çekiçle kırdı

Siirt Valisi Ali Fuat Atik, kentteki kamu kurum ve kuruşlarında sabah saatlerinde denetlemelerde bulundu. Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'nün yeni binasında fayansların altında boşluk fark eden Atik, çekiçle kırdığı fayansların düzgün döşenmesini istedi.

Haber Merkezi DHA
​Siirt Valisi Ali Fuat Atik, fayansları çekiçle kırarak yeniden sağlam bir şekilde yapılmasını istedi.
​Siirt Valisi Ali Fuat Atik, fayansları çekiçle kırarak yeniden sağlam bir şekilde yapılmasını istedi.

Vali Ali Fuat Atik, mesai saatinin başlamasıyla birlikte kamu kurum ve kuruşlarını denetledi. Personelle bir araya gelen Vali Atik, sorun ve talepleri dinledi.

Bu tür denetimlerin aralıksız süreceğini belirten Atik, "Aniden herhangi bir kuruma giderek çalışmalarını denetleyeceğim, bunu zaman zaman bizzat kendim yapacağım" dedi.

Çekiç isteyip fayansları kırdı

  • Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'nün yeni binasında da denetleme yapan Vali Ali Fuat Atik, yürürken, fayansların altında boşluk olduğunu fark etti. Vali Atik, çekiç isteyerek bu fayansları kırdı.
  • Yüklenici firmanın işi düzgün yapmaması nedeniyle fayansları kıran Atik, "Bu fayansların altı boş, işçilik güzel yapılmamış, bakın sizlere kanıtladım. Bir daha geldiğimde bunların onarılmış olmasını ve sağlam yapılmasını temenni ediyorum" diye konuştu.
/**/

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.