Gündem Yeni Şafak Arapça yayında

Yeni Şafak Arapça yayında

YENİSAFAK.COM.TR Yeni Şafak
Yeni Şafak Arapça yayında
Yeni Şafak Arapça yayında
Yeni Şafak gazetesi internet üzerinden Arapça yayına başladı. Sitenin birinci sayfasının yer aldığı pastayı Yeni Şafak gazetesi Genel Yayın Yönetmeni İbrahim Karagül, Piri Medya Genel Müdürü Ömer Karaca, internet sitesi editörlerinden Yunus Göksu ile birlikte kesti. Gazetenin bu mutlu gününde Tv Net ve Derin Tarih çalışanları da hazır bulundu. Bir ilke imza atan Yeni Şafak gazetesinin Arapça haber sitesini hayata geçirmesi yazar akademisyen ve siyasetçiler tarafından övgü ile karşılandı. Okuyucular bundan böyle Türkiye ve dünya gündemi ile ilgili en doğru haberlere Yeni Şafak farkı ile''arabic.yenisafak.com'' adresinden ulaşabilecekler. Yeni Şafak gazetesi Genel Yayın yönetmeni Karagül, Yeni Şafak''ın Arapça internet sitesi ile İslam ülkeleri arasında bir köprü vazifesi göreceğini söyledi. Karagül, Yeni Şafak''ın atılımlarının bundan sonra da başka yeniliklerle devam edeceğini söyledi.
Meteorolojiden 59 ile yağış uyarısı
Gündem

Meteorolojiden 59 ile yağış uyarısı

Meteorolojinin son hava durumu tahminlerine göre, Marmara’nın doğusu, Ege, Akdeniz, İç Anadolu, Karadeniz, Doğu Anadolu'nun kuzeyi, Balıkesir çevreleri ile İstanbul’un Anadolu Yakası'nın sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların, Güney ve İç Ege, Batı Akdeniz’in iç kesimleri, İç Anadolu, Orta Karadeniz’in iç kesimleri, Doğu Karadeniz kıyıları, Samsun'un doğusu, Adana, Osmaniye, Bilecik, Bolu, Düzce, Karabük, Ordu, Artvin ve Gümüşhane çevreleri ile Sakarya’nın güney, Mersin'in kuzey kesimlerinde kuvvetli olması bekleniyor.
TÜRGEV: CHP adayını özür dilemeye davet ediyoruz
Gündem

TÜRGEV: CHP adayını özür dilemeye davet ediyoruz

TÜRGEV, CHP İstanbul adayı İmamoğlu'nun ortak yayında yapmış olduğu iddialara ilişkin açıklama yaptı. Sosyal paylaşım sitesinden yayınlanan açıklamada, "Sayın CHP adayını, kucaklayıcı ve birleştirici bir siyaset yürüttüğü iddiasının gereği olarak, gençlerimizden ve vakfımızın tüm gönüllülerinden özür dilemeye davet ediyoruz" ifadelerine yer verildi.
Yayın sırasında kim daha çok konuşuldu? Yıldırım mı İmamoğlu mu?
Gündem

Yayın sırasında kim daha çok konuşuldu? Yıldırım mı İmamoğlu mu?

Gazeteci İsmail Küçükkaya'nın moderatörlüğünü yaptığı buluşma Lütfi Kırdar Kongre Merkezi'nde gerçekleşti. Yıldırım ve İmamoğlu İstanbul seçimine bir hafta kala projelerini açıkladı, soruları yanıtladı. Türkiye'yi ekranlara kilitleyen tarihi buluşma sosyal medyada da en çok konuşulan konu oldu. Yayını değerlendiren sosyal veri analiz şirketleri önemli rakamlar paylaştı.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.