Hayat Ameliyata giden Tatlısesten ilk fotoğraf

Ameliyata giden Tatlıses'ten ilk fotoğraf

Ameliyat olmak için Amerika'ya giden İbrahim Tatlıses'in hastanedeki görüntüleri ortaya çıktı.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Diğer
Ameliyata giden Tatlısesten ilk fotoğraf

Tedavi için ABD'ye giden İbrahim Tatlıses'ten ilk görüntüler paylaşıldı. Uğradığı silahlı saldırı sonucu ölümden dönen ve tedavisini sürdürmek üzere kısa süre önce Miami’ye giden İbrahim Tatlıses'in hastane odasında çekilmiş fotoğrafları ortaya çıktı.

AMELİYATA HAZIRLIK

Tedavisi devam eden ünlü sanatçı, doktoruna muayene olurken görüntülendi. Fotoğrafın çekildiği esnada Tatlıses'in doktorunun yanında İşadamı İbrahim Erdemoğlu, Dr. Seza Güleç ve ABD'li doktoru bulunuyor. Miami'de sanatçı dostları ve arkadaşları Tatlıses'e destek oluyor ve moralini yüksek tutmaya çalışıyor.

 

SEVENLERİ YALNIZ BIRAKMIYOR

İbrahim Tatlıses uzunca süren tedavisinin sonucunda tamamen olmasa da sağlığına kavuşmuştu, ancak kırılan kafatası kemiği risk taşıdığı için çıkarılamamış ve sol tarafı felç kalmıştı. Ünlü sanatçı bu kemiğinin çıkarılması için Miami'de bir kez daha ameliyat olacak. Riskli olan bu operasyon öncesinde sevenleri ünlü türkücüye destek oluyor.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.