Hayat Angelina Jolie ve Cristiano Ronaldo Türk dizisinde

Angelina Jolie ve Cristiano Ronaldo Türk dizisinde

Suriyeli bir ailenin dramını anlatan Türk yapımı dizinin Gaziantep'te çekimleri başladı. Dünyaca ünlü oyuncu Angelina Jolie ve futbolcu Cristiano Ronaldo'nun da dizide yer alacağı dizinin yönetmeni Eyüp Dirlik tarafından açıklandı. 'Hayat Köprüsü' isimli dizi Latin Amerika ve Ortadoğu'da da yayınlanacak.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi IHA
Angelina Jolie ve Cristiano Ronaldo Türk dizisinde
İki ünlü isim Suriyeli bir ailenin dramının anlatıldığı dizide rol alacak.
Suriyeli bir ailenin dramını konu alan 3 sezonluk dev Türk dizisinin fragman çekimleri Gaziantep'te başladı.Dünyaca ünlü sinema oyuncusu Angelina Jolie ile futbolcu Cristiano Ronaldo'nun da rol alacağı yönetmen Eyüp Dirlik tarafından açıklandı.

Suriyeli bir ailenin yaşadığı dramı konu alacak olan dev dizininin fragman çekimleri Gaziantep'te başladı. Hayat Köprüsü isimli yeni dizide Cristiano Ronaldo, Angelina Jolie, Nensi Ajram gibi dünyaca ünlü sanatçı ve sporcular rol alacak. 3 sezonluk dizi Türkiye'nin yanı sıra, Latin Amerika ve Ortadoğu ülkelerinde de yayınlanacak.

Konuk oyuncu olacaklar

Yönetmen Eyüp Dirlik, "Yerli ve yabancı birçok ünlü oyuncu ile çalışacağız. Cristiano Ronaldo, Angelina Jolie, Nensi Ajram'ın yanı sıra Perihan Savaş, Hülya Koçyiğit ve birçok sürpriz isim dizide yer alacak. Bu bir sosyal sorumluluk projesi olduğu için bu oyuncular, konuk oyuncu olarak dizide yer alacak" diye konuştu.


Angelina Jolie Kamboçya Katliamı'nı anlatıyor


Angelina Jolie'den Suriye çağrısı

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.