Hayat Demet Akalın Eylül için Adalet Bakanlığına gitti

​Demet Akalın Eylül için Adalet Bakanlığı'na gitti

Demet Akalın Eylül için Adalet Bakanlığı'na gitti

Demet Akalın, çocuklara yönelik cinsel istismarda hadımın çözüm olmadığını, idamın gelmesi gerektiğini söyledi.A kalın, minik Eylül ile ilgili sorular üzerine, “Adalet Bakanı Abdülhamit Gül ile görüştüm ve idamın gelmesinden yanayım. Yoksa bu soysuzlar durmayacak” dedi.

IHA
Demet Akalın, hayatını kaybeden Eylül için Adalet Bakanı ile görüştü.
Demet Akalın, hayatını kaybeden Eylül için Adalet Bakanı ile görüştü.

Ünlü sanatçı Demet Akalın, Ankara’da 22 Haziran günü kaybolan ve aramalar sonucunda cesedi bulunan Eylül Yağlıkara olayına çok sinirlendiğini söyledi. Artık bu duruma dur deme zamanının geldiğini ifade eden ünlü sanatçı “Ben bunun için Adalet Bakanlığına gittim. Sağ olsun Sayın Bakanımız Abdülhamit Gül bizi hemen makamına kabul etti. Bütün danışmanlarını çağırdı. Bize saatlerce izah ettiler. Hangi yasanın üstünde çalıştıklarını anlattılar. Ben ve diğer sanatçı arkadaşlarım mümkün olduğu kadar hatırlatıyoruz. Tabii anne olanlar daha duyarlı oluyor.

İdam gelsin!

Ben kesinlikle idamın gelmesinden yanayım. Çünkü bu soysuzlar başka türlü durmayacak. Yani kesinlikle bir caydırıcı ceza olması gerekiyor. Bir çocuğa yaklaştığı zaman, ‘ben bunun sonucunda darağacına giderim aman’ deyip korkması lazım. Başka türlü baş edilemeyecek herhalde. Ben idamdan yanayım. Çünkü Bakanımızın danışmanları bana anlattı. Hadım etme, sizin bildiğiniz hadım gibi olmayacak. Kısa süreli ve sadece ilaç etkisi olan bir şey. Hadım etmek bence çözüm değil. Asla çözüm değil” dedi.

Minik Eylül'ün son isteği
HAYAT
Minik Eylül'ün son isteği

Gamze Özçelik'ten 'Eylül' tweeti
HAYAT
Gamze Özçelik'ten 'Eylül' tweeti

İbrahim Tatlıses’e tehdit: Oğlun İdo'yu öldüreceğiz
HAYAT
İbrahim Tatlıses’e tehdit: Oğlun İdo'yu öldüreceğiz

/**/

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.