Hayat Emre Kınaydan Tekirdağa eleştiri Kocaeliye büyük övgü

Emre Kınay'dan Tekirdağ'a eleştiri Kocaeli'ye büyük övgü

Tekirdağ Belediyesi'ne ait Kültür Merkezi'nin kötü halini sosyal medya hesabından paylaşarak ağır eleştirilerde bulunan ünlü oyuncu Emre Kınay, 'Sondan Sonra' adlı oyununu sahnelediği Kocaeli'deki kültür merkezinin fotoğrafını övgü dolu sözlerle paylaştı.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi IHA
Emre Kınaydan Tekirdağa eleştiri Kocaeliye büyük övgü
Geçtiğimiz ay Tekirdağ'da sahneleyeceği “Sonra Sonra" oyunu öncesinde, oyunun oynanacağı Tekirdağ Belediyesi Kültür Merkezi'nin yıkık halini sosyal medya hesabından sert bir şekilde eleştiren Emre Kınay, Kocaeli'deki oyunu sonrasında salonun fotoğrafını övgü dolu ifadelerle paylaştı.

Ünlü tiyatrocu CHP'li belediyeyi rezil etti
GÜNDEM
Ünlü tiyatrocu CHP'li belediyeyi rezil etti


'Sonra Sonra' oyunu için dün geldiği geldiği Kocaeli Sabancı Kültür Merkezi'nde oynunu başarı ile sahneleyen Kınay, oyunun ardından kendine ait fotoğraf paylaşım sitesi üzerinden kültür merkezini çok beğendiğini fotoğrafını paylaşarak ifade etti.

Kınay paylaşımının altında ise "Neymiş eğer istersen oluyormuş lüks mü? Hayır. Gerek var mı? Hayır. Gayet temiz pak bir kulis yeterli... Ama her şeye cevabı vardır özellikle 'hem suçlu hem güçlülerin' buyurun fotoğrafa bakın, salon gibi salon kulis gibi kulis. Teşekkürler Kocaeli, İzmit" ifadelerini kullandı.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.