Hayat Esenlerin jürisi belli oldu

Esenler’in jürisi belli oldu

Esenler Film Günleri kapsamında düzenlenen “Esenler Kısa Film Yarışması” bu yıl 11-15 Kasım’da gerçekleşecek. Üçüncü kez çok sayıda sinema filmini ve sektör profesyonellerini seyircilerle buluşturacak olan festivalin jürisi belli oldu.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Yeni Şafak
Esenler’in jürisi belli oldu
​Esenler’in jürisi belli oldu.

Esenler Film Günleri kapsamında düzenlenen “Esenler Kısa Film Yarışması” bu yıl 11-15 Kasım’da gerçekleşecek. Üçüncü kez çok sayıda sinema filmini ve sektör profesyonellerini seyircilerle buluşturacak olan festivalin jürisi belli oldu. İsimler arasında yapımcı, yönetmen ve senarist Atalay Taşdiken, sinema ve dizi oyuncusu Rıza Sönmez, sinema yazarı Tuba Özden Deniz, yönetmen ve oyuncu Vuslat Saraçoğlu ve yapımcı Mesut Ulutaş yer alıyor. Yarışmada finale kalarak birinci olan filme 30 bin, ikinci filme 20 bin, üçüncü filme ise 10 bin TL ödül verilecek. Kazanan isimler ise 15 Kasım’da gerçekleşecek törende belli olacak.

'Beyoğlu Kültür Yolu Festivali' başladı: Binden fazla etkinlik var
HAYAT
'Beyoğlu Kültür Yolu Festivali' başladı: Binden fazla etkinlik var

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.