Hayat "Kültür hayatımızda dergilerin önemi" konuşulacak

"Kültür hayatımızda dergilerin önemi" konuşulacak

Bahçelievler Belediyesi'nin katkılarıyla Bahçelievler Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi'nde düzenlenen Dünyabizim Buluşmaları'nda her ay kültürümüzün farklı alanlarında söz sahibi insanlar konuk ediliyor.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Yeni Şafak
Kültür hayatımızda dergilerin önemi konuşulacak

Kültür hayatımızın dünü ve bugününün masaya yatırıldığı Dünyabizim Buluşmaları'nda konuk konuşmacılar bir gelecek projeksiyonu da çiziyorlar.

Ayrıca her programda belirlenen konu başlığıyla ilgili çekilecek olan 3-5 dakikalık sokak röportajları da gösteriliyor.

Ocak ayı Dünyabizim Buluşmaları etkinliğinin konusu ise “Kültür Hayatımızda Dergiler Neden Mühimdir?". Cafcaf dergisi genel yayın yönetmeni Asım Gültekin'in yöneteceği söyleşide Yedi İklim dergisi genel yayın yönetmeni Ali Haydar Haksal, Genç dergisi yazı işleri müdürü Süleyman Ragıp Yazıcılar, İtibar dergisi yazı işleri müdürü Furkan Çalışkan ve Barbar dergisinden Ümit Yaşar Özkankonuşmacı olarak yer alacaklar.

27 Ocak Salı günü saat 19.00'da Bahçelievler Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi'nde başlayacak etkinliğe katılım serbesttir.

Bahçelievler Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi adres ve telefonları: Şirinevler Mah. Barbaros Cd. No:5 Bahçelievler / İstanbul (Bahçelievler Belediyesi yanı)

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.