|

'Meleğin' Amerika kâbusu

Hollywood'da çekilen 'Meleğin Sırları', Mart'ta gösterime giriyor. İngilizce öğrenmek için ABD'ye giden 'Ebru'nun kâbusa dönen Amerikan rüyasının konu edinildiği filmde Patrick Muldoon ve Zachary Charles da rol alıyor.

Oktay Mehmet
00:00 - 15/01/2008 Salı
Yeni Şafak
'Meleğin' Amerika kâbusu
'Meleğin' Amerika kâbusu

Başrolünde Nehir Erdoğan'ın oynadığı Türk-Amerikan ortak yapımı "Meleğin Sırları/Broken Angel", Mart'ta gösterime giriyor. İngilizce öğrenmek amacıyla ABD'ye gelen 'Ebru' adlı Türk kızının başından geçenleri konu alan filmde Nehir Erdoğan'a Nilüfer Açıkalın ve Ayşe Nil Şamlıoğlu eşlik ediyor. Çekimleri Hollywood'da gerçekleştirilen ilk Türk-Amerikan filmi özelliğindeki filmde ünlü Amerikalı oyuncular da yer alıyor.


Digitürk'te yayınlanan 'The Shield' dizisiyle tanınan Jay Karnes, 'Starship Troopers' ve 'Stigmata' filmiyle zirveye çıkan ve 'Days of OurLives', 'Melrose Place' gibi dizilerle ülkemizde de tanınan ve People Dergisi tarafından Dünyanın En Güzel 50 kişisi listesine seçilen Patrick Muldoon ve 'Asteroid' filmin ana karakterlerinden Zachary Charles, filmde önemli roller üstleniyor. Filmin yapımcıları, yurt dışındaki festivallerde ödül kazanacaklarından ümitli olduklarını belirttiler.
16 yıl önce