|

İbrahim Erkal yoğun bakıma alındı! İbrahim Erkal’ın hastalığı ne?

İbrahim Erkal yoğun bakıma alındı. Ünlü ses sanatçısı İbrahim Erkal, yoğun bakıma alındı. Maltepe’deki evinin otoparkında baygın halde bulunan İbrahim Erkal, acil olarak hastaneye kaldırıldı. Alınan bilgilere göre ise sanatçının durumu ciddiyetini koruyor. Peki İbrahim Erkal’ın hastalığı ne?

Yeni Şafak
08:45 - 12/04/2017 Çarşamba
Güncelleme: 08:47 - 12/04/2017 Çarşamba
Diğer
İbrahim Erkal yoğun bakıma alındı
İbrahim Erkal yoğun bakıma alındı

İbrahim Erkal yoğun bakıma alındı. Maltepe’deki evinin otoparkında baygın halde bulunan ve acil olarak hastaneye kaldırılan İbrahim Erkal, yoğun bakıma alındı. Sevenleri ise İbrahim Erkal’ın hastalığının ne olduğunu merak ediyor.

Ünlü ses sanatçısı İbrahim Erkal, Maltepe Başıbüyük’te bulunan evinin otoparkında baygın halde bulundu. Sitenin güvenlik görevlisi tarafından fark edilen Erkal, durumun sağlık ve polis ekiplerine bildirilmesinin ardından Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Yapılan ilk müdahalenin ardından Erkal, yoğun bakıma alındı. Haberi alan Erkal’ın yakınları hastaneye akın etti.

Erkal’ın durumunun ciddiyetini koruduğu tedavisinin devam ettiği öğrenildi. Baygın halde bulunan İbrahim Erkal’ın sağ arka kulağının altında birde yırtık olduğu tespit edildi.

#İbrahim Erkal
#Yoğun bakım
#İbrahim Erkal son dakika
7 yıl önce