|

İskender Paydaş ve maNga yaz boyunca Forum'da

İskender Paydaş ve maNga, Forum Alışveriş Merkezleri'nin 'İşte Şimdi Sahne Senin' projesi kapsamında yaz boyunca Türkiye'nin dört bir yanını dolaşarak yeni yetenekleri keşfedecek.

yenisafak.com.tr / kültür sanat
00:00 - 3/07/2013 الأربعاء
Güncelleme: 12:35 - 3/07/2013 الأربعاء
Yeni Şafak
İskender Paydaş ve maNga yaz boyunca Forum'da
İskender Paydaş ve maNga yaz boyunca Forum'da

Forum Alışveriş Merkezleri, yaz boyunca 'İşte Şimdi Sahne Senin' projesiyle şarkı söylemeyi sevenleri, sesini duyurmak isteyen yetenekleri ve tüm müzikseverleri, ünlü müzisyen ve aranjör İskender Paydaş ve Türkiye'nin en sevilen müzik gruplarından maNga ile buluşturuyor.

İstanbul'da sona erecek

7 Haziran'da Trabzon'da başlayan ve Eylül ayında İstanbul'da sona erecek olan İşte Şimdi Sahne Senin projesinde şarkı söylemeyi seven ve sesini duyurmak isteyen yetenekler, Forum Alışveriş Merkezleri'nde kurulan stüdyolarda, 9 gün boyunca profesyonel bir tonmayster eşliğinde önceden belirlenmiş şarkıları seslendiriyor ve performansları kayıt ediliyor.

Ardından İskender Paydaş'ın başkanlığındaki bir jüri tarafından bu kayıtlar tek tek değerlendiriliyor ve Forum Alışveriş Merkezleri'nin bulunduğu her şehrin birincisi seçiliyor.

Yarışmanın birincisi, final günü sahneye maNga ile çıkarak grubun çok sevilen bir şarkısını birlikte seslendirme ve yeteneğini tüm Türkiye'ye gösterme fırsatı yakalıyor.

Paydaş: 'Yeni yeteneklere fırsat veren projenin bir parçası olmaktan dolayı mutluyum'

'İşte Şimdi Sahne Senin' projesinin birincilerini belirleyecek jürinin başkanı, ünlü müzisyen ve aranjör İskender Paydaş da 'Gençlere ya da her yaştan yeteneklere fırsat vermenin, onlara seslerini duyurma imkânı sağlamanın çok önemli olduğunu düşünüyorum ve bu nedenle İşte Şimdi Sahne Senin projesinin bir parçası olmaktan mutluluk duyuyorum' dedi.

maNga: 'Gençler, işte şimdi sahne sizin!'

maNga Grubu'nun solisti Ferman Akgül ise kendilerinin de grup olarak katıldıkları bir yetenek yarışmasından sonra albüm yapmak için cesaretlendiklerini hatırlattı ve 'İşte Şimdi Sahne Senin projesiyle yeni yeteneklere şans verilecek olmasının heyecanı içindeyiz. Türkiye'nin her köşesindeki gençlere, İşte Şimdi Sahne Senin diye sesleniyor ve yepyeni yeteneklerle tanışacağımıza inanıyoruz' diye konuştu.

Akgül ayrıca, sesine güvenen herkesi 'İşte Şimdi Sahne Senin' yarışmasına davet etti.


٪d سنوات قبل