|

Samir Nasri ve Vincent Aboubakar Beşiktaş’ta! Transfer haberleri

Samir Nasri ve Vincent Aboubakar Beşiktaş’ta! Uzun süredir temas halinde bulunan futbolcularla anlaşma sağlandı. Yeni sezon çalışmalarına tüm hızıyla devam eden Beşiktaş’ta bombalar patladı. Son dakika transfer haberlerine göre Samir Nasri ve Vincent Aboubakar Beşiktaş’ta transfer oldu.

Yeni Şafak
10:19 - 25/08/2016 Perşembe
Güncelleme: 07:21 - 25/08/2016 Perşembe
Diğer

Samir Nasri ve Vincent Aboubakar Beşiktaş'a transfer oluyor. Uzun süredir gündemde olan isimlerle anlaşma sağlandı. Manchester City'in yıldızı Samir Nasri kiralık olarak Beşiktaş'ın kadrosuna katıldı. İşte transfer haberleri ve Samir Nasri ile Vincent Aboubakar transferlerinin ayrıntıları…Beşiktaş transferin son günlerinde oldukça yoğun çalışmalar yapıyor.Samir Nasri'nin yıllık 6.5 milyon euro olan ücretinin paylaşımı konusunda Manchester City ile pazarlık halinde olan siyah- beyazlılar İngiliz kulübünün, oyuncunun ücretinin önemli bir bölümünü ödemeyi kabul etmesi sonrası anlaşmayı sağladı.


Beşiktaş yönetimi forvet transferinde de önemli bir adım attı ve Vincent Aboubakar için Porto kulübünü kiralama konusunda ikna eti.Bugün açıklanması bekleniyor

Aboubakar da, Samir Nasri gibi Beşiktaş'ta bir yıllığına kiralık olarak oynayacak. Tıpkı Nasri'de olduğu gibi Kamerunlu golcünün de sözleşme detaylarının hazırlandığı bildirildi.Her iki futbolcunun kendileri ve kulüpleri ile sözlü olarak yapılan anlaşmaların gün içinde resmiyete dökülerek KAP'a bildirilmesi bekleniyor.


  • Zinedine Zidane'ın varisi olarak gösterilen 29 yaşındaki Samir Nasri, geçen sezon Manchester City formasıyla çıktığı 13 maçta 2 gol atarken 3 de asist yaptı. 24 yaşındaki Kamerunlu golcü ise geçen sezon çıktığı 42 maçta, 18 gol atarken, 3 de asist kaydetti.

Samir Nasri ve Vincent Aboubakar Beşiktaş'ta! Uzun süredir temas halinde bulunan futbolcularla anlaşma sağlandı. Yeni sezon çalışmalarına tüm hızıyla devam eden Beşiktaş'ta bombalar patladı. Son dakika transfer haberlerine göre Samir Nasri ve Vincent Aboubakar Beşiktaş'ta transfer oldu.

#Samir Nasri
#Vincent Aboubakar
#Beşiktaş
8 yıl önce