AEK’ya saygı duyuyoruz ama kazanmak istiyoruz
UEFA AVRUPA LİGİ

AEK’ya saygı duyuyoruz ama kazanmak istiyoruz

Trabzonspor Teknik Direktörü Ünal Karaman, UEFA Avrupa Ligi’nde karşılaşacakları AEK maçı öncesinde yaptığı açıklamada, “İyi bir takıma karşı oynayacağız. Bizim gibi onların da zaafları var. Futbolun doğrularını yaparak ülkemize mutlu dönmek istiyoruz” dedi.

Ali Kemal Yazıcı Yeni Şafak

Trabzonspor Teknik Direktörü Ünal Karaman AEK maçı öncesinde açıklamalarda bulundu. Oynanmamış her müsabakanın kendi içinde birçok zorluğu taşıdığını belirten Karaman, “İki müsabaka her iki takım açısından zor, önemli olacak. Bu bilinçle hazırlığımızı yaptık. Rakibimize saygı duyuyoruz. Futbolun doğrularını yapmaya çalışan bir rakiple oynayacağız. Oyunun her alanında onayacağız. Kendi futbol planı doğrularından vazgeçmemeye çalışan bir rakibimiz var. Biz de benzer özellikteyiz. Hazırlığımızı karşılığını almak istiyoruz” ifadelerini kullandı. Trabzon’a iyi bir sonuçla dönmek istediklerini kaydeden Ünal Karaman, “Sahaya çıkar doğruları yapmazsanız cezayı keserler yaparsanız gülerek ayrılırsınız. Biz futbolun doğrularını yapmaya çalışacağız. İnşallah mutlu şekilde ülkemize dönecek skoru alırız. AEK iyi bir takım. Maçın hiçbir bölümünde futbol dışı bir şey düşünmüyorlar. Zorlandıkları nokta elbette var. Biz nasıl zorlanıyorsak onların da zaafları var. Karakter olarak bizimle örtüşen bir takım” değerlendirmesinde bulundu. Kaptan Jose Soso ise AEK’ya saygı duyduklarını belirterek, “İyi futbol oynamaya çalışan bir takımla oynayacağız. İki tarafa için de kolay bir maç olmayacak” dedi.

Yorum

ÖNERİLEN VİDEO
Ailesi, Rıza Kayaalp'in şampiyonluğunu böyle ...
+

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.