SÜPER LİG

Ali Şen oy vereceği ismi açıkladı

Fenerbahçe'nin eski başkanı Ali Şen, sarı lacivertlilerde yapılacak başkanlık seçimi öncesinde TRT Spor'da katıldığı programda oy vereceği ismi açıkladı.

Haber Merkezi Yeni Şafak

Fenerbahçe'nin efsane başkanlarından Ali Şen TRT Spor'da yayınlanan "Basın Tribünü" programına konuk oldu. Ali Şen, Fenerbahçe'de yaşanacak olan başkanlık seçimi ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Aziz Yıldırım'ın 20 yıldır sarı-lacivertli ekibin başkanı olduğunu belirten Şen, "20 yıl yeter. Aziz Yıldırım, yanına Ali Koç'u alsın. Desin ki; 'Ali Koç da benim adayım'. Aynı tabloyu bir Fenerbahçeli görse o heyecandan ağlar. Ali 'İlk yapılacak kongrede adayım' dedi. Aziz de 'Benden sonraki başkan Ali Koç' dedi. Bunu da duydum televizyondan. Ne Aziz Yıldırım'ı ne de Ali Koç'u düşünün, Fenerbahçe kulübünü düşünün. Fenerbahçe kulübüne hangisi faydalı olur? Ona göre oy versinler" şeklinde konuştu.

"Asla ve asla Aziz Yıldırım'ın üzülmesini ve yıpratılmasını istemem"

  • "Asla ve asla Aziz Yıldırım'ın üzülmesini ve yıpratılmasını istemem. Taraftarların da Aziz Yıldırım'a istifa demesini asla tasvip etmem. Ali Koç başkan olursa, Türk sporunda görülmemiş bir sermaye girdisi olacak"

Şen, Ali Koç'un sarı-lacivertli takıma başkan olması durumunda kulübe büyük para desteği sağlayacağını ifade ederek, şunları dile getirdi:

  • "Ali Koç'un sadece donanımına değil parasına da talibiz. Ali Koç'un büyük sermaye koyacağını biliyorum. Söyledi zaten. Kulübe Türk sporunda görülmemiş bir sermaye girdisi olacak."

Yorum

ÖNERİLEN VİDEO
Yetimlerin babası: Bahattin Yıldız
+

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.