3.LİG

Altay'dan 'yangın' açıklaması: Korkutmak için yapıldıysa gülünç bir durumdur

Altay Kulübü Başkanı Özgür Ekmekçioğlu, kendilerine ait otobüsün yanmasına ilişkin "Söz konusu yangın eğer bizleri korkutmak için yapıldıysa bu sadece gülünç bir durumdur" dedi.

Haber Merkezi AA

Ekmekçioğlu, yaptığı yazılı açıklamada, 22 Nisan akşamı Vali Kutlu Aktaş Tesisleri'nin önünde park halinde bulunan takım otobüsünde geçmişe dair anılarının bulunduğunu ve halen altyapıya hizmet verdiğini belirtti.

Otobüsün yanmasının kendilerini derinden üzdüğünü bildiren Ekmekçioğlu, şunları kaydetti;

  • "Tek tesellimiz olayda can kaybı yaşanmamış olmasıdır. Resmi makamlar tarafından incelemeler sürüyor. Sonuç itibarıyla eğer yangın bir kundaklamadan ötürü çıkmış olsa dahi bunun münferit bir suç olacağı kanaatindeyiz. Ancak şu bilinmelidir ki, söz konusu yangın eğer bizleri korkutmak için yapıldıysa bu sadece gülünç bir durumdur. Çünkü değil otobüsümüzü bizleri dahi yaksalar, ne vatanımıza ne de kulübümüze hizmet etmekten ve Büyük Altaylılığımızdan bir an bile olsa asla vazgeçmeyiz. Bizim davamızda inanmayanlara yer yok. Camiamızın hedefleri için sonuna kadar mücadelemiz sürecek."

Yorum

ÖNERİLEN VİDEO
Yetimlerin babası: Bahattin Yıldız
+

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.