SÜPER LİG

Beşiktaş ile Osmanlıspor arasında transfer krizi

Osmanlıspor Genel Menajeri Ender Yurtgüven, Beşiktaş'la anlaştığı iddia edilen eski oyuncuları Mehmet Umut Nayir'ın haksız fesih yaptığını ve sonucuna katlanacağını söyledi.

Haber Merkezi AA

Yurtgüven yaptığı açıklamada, geçen sezonu MKE Ankaragücü'nde tamamlayan Umut Nayir'ın Osmanlıspor ile arasındaki sözleşmeyi tek taraflı feshettiğini belirterek, "Umut tek taraflı haksız bir fesih yaptı. Talimatlar bellidir. Hukuk çerçevesinde Umut Nayir ve onu alacak kulüp bunun sonuçlarına katlanacak. Anlaştığı bir kulüp var mı bilemiyorum ama ilerleyen zamanlarda bu durum netlik kazanır herhalde. Hukukun bize verdiği imkanları kullanacağız. Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) talimatları gereği ne gerekiyorsa ilgili kurullarda bunun mücadelesini vereceğiz" diye konuştu.

"Serdar ve Musa'ya gelen teklifler tatmin edici değil"

Serdar Gürler ve Musa Çağıran'la ilgilenen Süper Lig kulüplerinin olduğunu anlatan Ender Yurtgüven, "Takımınız kaliteli olduğu zaman teklifler de geliyor. Çıkan haberlerin büyük bir çoğunluğu dedikodudan öteye gitmiyor. Teklifler var ama bizi tatmin edici, resmi diyebileceğimiz teklif çok az. Kulaktan kulağa, aracılarla gelen teklifleri de değerlendirirsek çok tatmin edici teklifler yok. Kadromuzu koruma niyetindeyiz ama her kulüp her zaman transfere açıktır. Yeter ki bize cazip gelen teklifler yapılsın. Bize cazip gelen teklif olmadığı için kadromuzu koruyacağız gibi gözüküyor" şeklinde konuştu.

Yorum

ÖNERİLEN VİDEO
Yetimlerin babası: Bahattin Yıldız
+

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.