3.LİG

Bu ligde haftayı maç oynayamadan kapattılar

Bilecik 2. Amatör Lig A grubunda 6 takım olmasına rağmen bu hafta hiçbir maç oynanamadı. 3 takım ligden çekilirken 1 takım da maça gelmedi.

Haber Merkezi IHA

Bilecik 2. Amatör Lig 6 takımlı A grubunun 9'uncu hafta müsabakalarında Yeniköyspor-Kürespor, Küplüspor-Ertuğrulspor, İl Özel İdarespor ile Kınıkspor karşı karşıya gelecekti. 3 takımın ligden çekilmesi ve 1 takımında da maça gelmemesi nedeniyle bu hafta hiç maç oynanamadı.
Ligde ilk olarak Kınıkspor ardından Ertuğrulspor ve Küplüspor ligden çekildi. Haftanın tek karşılaşması dün Bilecik Edebali Stadı'nda Yeniköyspor-Kürespor karşı karşıya gelecekti. Yeniköyspor'un maça gelmemesi sonucu maçı Kürespor 3-0 hükmen kazandı.

  • Ligde 9'uncu hafta sonunda 25 puanlı İl Özel İdarespor liderliği sürdürürken, 22 puanlı Kürespor ikinci sırada yer aldı. Lig programına göre 10'uncu hafta Ertuğrulspor-İl Özel İdarespor, Kınıkspor-Yeniköyspor ve Kürespor-Küplüspor maçları oynanacak.


Yorum

ÖNERİLEN VİDEO
Yetimlerin babası: Bahattin Yıldız
+

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.