|

Doğan'a garanti

Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, Brezilyalı ve Polonyalı yıldızlarıyla özel bir görüşme yaptı. Marcelinho ve Szymkowiak, sorunları olmadığını, toparlanacaklarını söyledi.

00:00 - 20/09/2006 Çarşamba
Güncelleme: 01:26 - 20/09/2006 Çarşamba
Yeni Şafak
Doğan'a  garanti
Doğan'a garanti

Hafta sonu kendi sahasında G.Saray ile karşılayacak Trabzonspor'da son maçlarda formsuzluklarıyla dikkat çeken bordo-mavili takımın yıldız futbolcuları Marcelinho ve Szymkowiak'a teknik direktör Ziya Doğan tarafından özel terapi uygulanıyor. Doğan, bordo-mavili takımın usta ayakları Brezilyalı ve Polonyalı futbolcu ile Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'ndeki odasında özel bir görüşme yaptı. Genç çalıştırıcı, her iki futbolcuya da performanslarını artırmaları konusunda uyarılarda bulundu. Her iki futbolcunun durumları ile ilgili görüşlerini alan Ziya Doğan, “Her futbolcumla olduğu gibi Marcelinho ve Szymkowiak ile bizzat görüştüm. Herhangi bir sıkıntıları yok. Daha iyi olacaklarını bana söylediler. Daha çok çalışacaklar ve takımımıza önemli katkılar sağlayacaklar” diye konuştu.


ARKADAŞLIK MÜKEMMEL

Trabzonspor'un H.Berlin'den renklerine kattığı ve Almanya'da geçen yıl en iyi yabancı futbolcu ünvanını kazanan Marcelinho, Trabzon'dan çok memmun olduğunu ancak bir türlü istenilen düzeye gelemediğini belirterek, “Bu duruma ben de anlam veremedim. Takım içerisinde arkadaşlık bağlarımız mükemmel. Herkes bana ilgi gösteriyor. Sezon başında yeterli çalışma yapamamıştım. Bu eksiğimi gidermek için daha fazla çalışmamız gerekiyor. Trabzonspor'un hedeflerini biliyorum” şeklinde konuştu. Polonyalı futbolcu Szymkowiak ise, Doğan ile ikinci kez çalıştığını kaydederek, “Takım olarak henüz tam hazır değiliz. Hiçbir sıkıntım yok. Özellikle Ağustos ve Eylül ayları benim futbolumu olumsuz etkiliyor. Bundan sonra daha iyi olacağımıza inanıyorum” ifadelerini kullandı.


18 yıl önce