MOTOR SPORLARI

Dualarımız seninle Hamza

İki ay önce oğlu Hamza beyin kanaması geçiren milli motosikletçimiz Kenan Sofuoğlu, 4 aylık olan oğlunun sağlık durumunun iyiye gitmediğini açıkladı.

Haber Merkezi Diğer
Türkiye'ye Dünya şampiyonlukları gururu yaşatan, oğlunun rahatsızlığına rağmen Dünya Supersport Şampiyonası'nda İtalya'da piste çıkarak ay-yıldızlı bayrağımızı dalgalandırmaya devam eden milli motosikletçimiz Kenan Sofuoğlu, Ramazan Bayramı'nı kutlayan Müslüman aleminde bayramı buruk yaşayanlardan...

Kenan Sofuoğlu'nun 14 Mart'ta beyin kanaması geçiren 4 aylık oğlu minik Hamza, iki aydır sağlığına kavuşmak için mücadele verirken milli motosikletçimiz, dün sosyal medya hesabından bir mesaj yayımlayarak minik Hamza'nın beyin fonksiyonlarının iyiye gitmediğini açıkladı. Sofuoğlu, bir süredir yoğun bakımda tedavisi süren oğlu Hamza ile çekilmiş fotoğrafını paylaşıp, Hamza'nın durumunu merak edenler ve gönülden dua edenler için sağlık durumuyla ilgili bilgi verdi.

Yürek dayanmaz

Kenan Sofuoğlu, İngilizce ve Türkçe mesajında şu ifadeleri kullandı: “Bu paylaşımı Hamza'yı merak eden ve gönülden dua edenler için üzülerek yapıyorum. Doktorlar, Hamza'nın beyin fonksiyonlarının iyiye gitmediğini ve maalesef bir kısmını kaybettiğini söylediler. Yoğun bakımdaki süreç ne yazık ki sıkıntılı bir şekilde devam ediyor."

Yorum

ÖNERİLEN VİDEO
Arda Turan yuvasına döndü: Galatasaray'ın evl...

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

+