|

Fenerbahçe Berke Özerin peşinde

Sezon başından beri kaleci sıkıntısı çeken Fenerbahçe, Altınordu'nun genç file bekçisi Berke Özer'i kadrosuna katmak istiyor.

Yeni Şafak
09:55 - 10/10/2017 Salı
Güncelleme: 10:18 - 10/10/2017 Salı
Diğer
Berke Özer, U17 Dünya Kupasında çıktığı 2 maçta 4 gol yedi.
Berke Özer, U17 Dünya Kupasında çıktığı 2 maçta 4 gol yedi.
Fenerbahçe
’nin bu sezon en sorunlu bölgesi kale oldu. Volkan Demirel de Carlos Kameni de yedikleri hatalı gollerle birçok maçta adeta takımı yaktı.

Fanatik'in haberine göre; Aykut Kocaman, kalede yaşanan bu sorunu uzun vadeli bir şekilde çözmek için kolları sıvadı. Başarılı teknik adam, Konyaspor’u çalıştırdığı dönemden beri Altınordu’yu yakından takip ediyor.

İzmir ekibinin yetiştirdiği Türk futbolcularla ilgili bilgi topluyor. Kocaman, artık takibi bırakıp adım atmaya karar verdi. 52 yaşındaki çalıştırıcı, kaleyi 17 yaşındaki Berke Özer’e emanet etmek istiyor.

Volkan Demirel örneği
  • Altınordu’nun genç file bekçisinin Avrupa’dan da birçok talibi var. Kocaman, Berke’nin önüne güzel bir kariyer planlaması koyarak kendisini ikna etmeyi planlıyor. Başarılı teknik adam, 17 yaşındaki file bekçisini sezon sonunda takıma kazandırıp, ilk senesinde yedek kaleci olarak takıma yavaş yavaş ısındırmayı planlıyor. 2 sezon sonra ise Berke Özer’i Fenerbahçe’nin 1 numarası yapmayı hedefliyor. Volkan Demirel de 20 yaşındayken eldivenleri kapmıştı. Volkan, 15 sene boyunca Sarı- Lacivertliler’in kalesini başarıyla korudu.
#Fenerbahçe
#Berke Özer
#Altınordu
7 yıl önce