|

Fenerbahçe Turgay Şeren için saygı duruşu yaptı

Yeni sezon kamp çalışmalarını Topuk Yaylası'nda sürdüren Fenerbahçe akşam antrenmanında Turgay Şeren'i unutmadı. Bugün vefat eden efsane kaleci için saygı duruşu yapıldı.

Yeni Şafak
19:32 - 7/07/2016 الخميس
Güncelleme: 20:16 - 7/07/2016 الخميس
DHA
Fenerbahçeli futbolcular Turgay Şeren için saygı duruşunda bulundu.
Fenerbahçeli futbolcular Turgay Şeren için saygı duruşunda bulundu.

Fenerbahçe günün ikinci antrenmanını yoğun sis altında gerçekleştirdi.Yeni sezon hazırlıkları kapsamında Topuk Yaylası'nda çalışmalarını sürdüren Fenerbahçe ekip günün ikinci ve son çalışmasını yoğun sis altında yaptı.Teknik direktör Vitor Pereira yönetiminde saat 17.30'da basına ve taraftara açık yapılan çalışma ısınma hareketleti ile başladı. İdman taktiksel çalışma ve pas organizasyonları ile devam etti. Antrenman çabukluk ve koordinasyon çalışmasının ardından yapılan savunma ve hücum çalışmaları ile son buldu.Sabah yapılan antrenmanda salonda çalışmalarını sürdüren Robin van Persie ile Wiel akşam antrenmanında takıma katıldı. Souza idmanın son bölümünde bireysel çalışma gerçekleştirdi. Bazı oyuncular ise takımdan ayrı salonda hazırlıklarına devam etti.Turgay Şeren unutulmadı

Fenerbahçe bugün hayatını kaybeden Galatasaray ve Türkiye A Milli Futbol Takımı'nın efsane kalecisi Turgay Şeren'i unutmadı. Sarı-lacivertli futbolcular akşam idmanı öncesi 84 yaşında hayata gözlerini yuman Berlin Panteri lakaplı Şeren için saygı duruşunda bulundu.


#Fenerbahçe
#Turgay Şeren
٪d سنوات قبل
default-profile-img