|

Fenerbahçe'de Fabiano 10 gün sahalardan uzak kalacak

Fenerbahçe Futbol Takımı'nın kalecisi Fabiano Ribeiro, ameliyat edildi. Brezilyalı eldivenin 10 gün sahalardan uzak kalacağı belirtildi. Bu durum 26-27 Temmuz'da oynanacak Şampiyonlar Ligi maçı öncesi sarı-lacivertli teknik ekibi sıkıntıya soktu.

Yeni Şafak
15:03 - 14/07/2016 Perşembe
Güncelleme: 12:13 - 14/07/2016 Perşembe
Fenerbahçe'de kaleci sıkıntısı
Fenerbahçe'de kaleci sıkıntısı

Kulüpten yapılan açıklamada, Brezilyalı file bekçisinin, üst dişler, üst dudak ve yanakta oluşan travmalar sebebiyle ameliyata alındığı belirtildi.Yapılan operasyonun başarılı geçtiği bildirilirken, "Başarılı geçen operasyon sonrasında Fabiano'nun tedavisi kulüp doktorumuz Prof. Dr. Burak Kunduracıoğlu gözetiminde başlatıldı. Oyuncumuza 'geçmiş olsun' diyor, acil şifalar diliyoruz." ifadeleri kullanıldı.Fabiano'nun 10 gün sahalardan uzak kalacağı belirtiliyor.Devler Ligi'nde kaleci sıkıntısı

Öte yandan Volkan Demirel'in bel fıtığı ameliyatından sonra antrenmanlara daha başlamaması ve Fabiano'nun da 10 gün sahalardan uzak kalacak olması teknik ekibi 26-27 Temmuz'da oynanacak Şampiyonlar Ligi ön eleme maçı öncesinde sıkıntıya soktu.Brezilyalı kalecinin Devler Ligi maçına yetişmemesi halinde kaleyi Ertuğrul Taşkıran'ın koruyacağı belirtiliyor.  • Fenerbahçe, yarın saat 13.00'te Nyon'da gerçekleştirilecek olan kura çekimine seribaşı olarak katılacak.

#Fenerbahçe
#Fabiano
#Volkan Demirel
8 yıl önce