SÜPER LİG

'Galatasaray Emre Mor için teklif yaptı' iddiası

Fenerbahçe'nin transfer gündeminde olan Borussia Dortmud forması giyen Emre Mor için Galatasaray'ın da devreye girdiği iddia edildi.

Haber Merkezi Diğer

Borussia Dortmund'un transfer görüşmesi yapması için izin verdiği Emre Mor, Inter'le yapılan görüşmelerde anlaşma sağlayamadı. Fenerbahçe'nin de gündeminde olan gen yıldızın transferi için sürpriz bir iddia ortaya atıldı.

Habertürk'ün haberine göre Galatasaray, Emre Mor’u alıp transferde Fenerbahçe’ye dev bir çalım atmak için düğmeye bastı.

Fenerbahçe'nin teklfinin üzerine çıkıldı

Haberde sarı-kırmızılıların 20 yaşındaki oyuncu için Borussia Dortmund’a satın alma opsiyonlu teklif sunduğu ifade edildi.

Satın alma opsiyonu Fenerbahçe'yle aynı tarife

Dursun Özbek yönetiminin, Fenerbahçe’nin verdiği teklifin 500 bin euro üzerine çıkıp 2.5 milyon euro kiralama ücreti önerdiği belirtildi. Galatasaray'ın satın alma opsiyonunun da Fenerbahçe gibi 8 milyon euro olarak belirlendiği aktarıldı.

Menajeriyle yakın temas

Sarı-kırmızılıların, Emre Mor'u cazip bir yıllık ücretle ikna etmeye çalıştıkları bildirildi. Genç yeteneğin menajeri Muzzy Özcan’la yönetimin temasları artırdığı da ifade edildi.


Yorum

+

Son gelişmelerden anlık haberdar olabilirsiniz.
Yenisafak.com bildirim ile, web sitesine girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.