|

Gökhan Zan: Daha güçlü bir Galatasaray olacak

Galatasaray'ın tecrübeli savunma oyuncusu Gökhan Zan, yeni sezonda takım olarak çok daha güçlü olacaklarına inandığını söyledi.

Aa
00:00 - 11/07/2012 Çarşamba
Güncelleme: 12:16 - 11/07/2012 Çarşamba
Yeni Şafak
Gökhan Zan: Daha güçlü bir Galatasaray olacak
Gökhan Zan: Daha güçlü bir Galatasaray olacak

Gökhan Zan, GSTV'ye açıklamalarda bulunurken, yeni sezonla ilgili değerlendirmelerde bulunarak, 'Sorumluluklarımız daha da arttı. Şampiyonlar Ligi'nde mücadele edeceğiz. Oynayan ya da oynamayan ama Galatasaray arması taşıyan tüm arkadaşlarımızı bu büyük sorumluluk bekliyor. Herkes emin olabilir ki, bu formayı giyen tüm arkadaşlarımız elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışacak. Daha güçlü, daha iyi bir Galatasaray olacak. Bundan kimsenin şüphesi olmasın' dedi.

Ligin son şampiyonu olarak sezona başlayacaklarını ve bunun da öz güvenlerini artırdığını vurgulayan Gökhan Zan, 'Bu öz güven en çok sahaya çıkan futbolcuları etkiliyor. Taraftarımızın gücüyle, motivasyonuyla daha iyi bir Galatasaray izlettireceğiz. Şampiyonlar Ligi'nde de hak ettiğimiz yere gelerek çok güzel şeyler başarmak istiyoruz. Yeni gelen arkadaşlar ve gelecek arkadaşlarla birlikte bu potansiyelimizin olduğuna inanıyorum' diye konuştu.


-'Rekabetten başarı doğacak'-

Gaziantepspor'dan Dany'nin transferiyle savunmada rekabetin artacağının belirtilmesi üzerine, rekabetin başarıyı getireceğini dile getiren tecrübeli futbolcu, şunları söyledi:

'Dany çok iyi bir oyuncu. Kendini Gaziantepspor'da ispatlamış bir isim. Tabi burada Ujfalusi gibi deneyimli bir oyuncumuz var. Bence geçen sene takımın en iyisi Semih arkadaşımız var. Ben varım. Hepimiz rekabet içerisinde olacağız. Birbirimizi destekleyeceğiz. Oynayan veya oynamayan herkes Galatasaray için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışacaktır. Tabii ki futbolcu sahada olmak ister, oynamak ister. İnşallah bu rekabetten başarı doğacak ve Galatasaray daha iyi noktalara gelecek. Şampiyonluklar, güzel arkadaşlıklarla geliyor. Hepimiz birbirimizi motive etmeliyiz. Dany, Semih, Ujfalusi ve ben tatlı bir rekabete gireceğiz ve hak eden formayı alacaktır. Hepimizin dileği, Galatasaray'ın şampiyonluğu ve başarısı.'

Gökhan Zan, yeni sezonda sarı-kırmızılı taraftarlar ve camiayla bütünleşip, Şampiyonlar Ligi, Spor Toto Süper Lig ve Türkiye Kupası'nda hedeflerine ulaşacaklarını düşündüğünü sözlerine ekledi.

12 yıl önce