|

Luis Suarez Barcelona'da

Barcelona, Luis Suarez transferi için Liverpool ile anlaşmaya vardı. Anlaşma iki taraftan da resmi olarak açıklandı.

Sporx
00:00 - 11/07/2014 Cuma
Güncelleme: 14:50 - 11/07/2014 Cuma
Yeni Şafak
Luis Suarez Barcelona'da
Luis Suarez Barcelona'da

Barcelona, Luis Suarez transferi için Liverpool ile anlaşmaya vardı. Anlaşma iki taraftan da resmi olarak açıklandı! Luis Suarez ile 5 yıllık sözleşme konusunda anlaşıldığı bildirildi.

Barcelona, Suarez'i önümüzdeki hafta sağlık kontrollerinden geçireceğini ve kendisini 5 yıllığına Barceona'ya bağlayan imzayı attıracağını resmi sitesinden taraftarlarına duyurdu.

Transfer bedeli henüz açıklanmazken, İspanyol basınında yer alan haberlere göre Barça, oyuncunun bonservisi için 90 milyon euro ödedi.

Liverpool Teknik Direktörü Brendan Rodgers, Suarez'i kulüpte tutmak için ellerinden gelen her şeyi yaptıklarını; fakat bu aşamadan sonra ona kariyerinde başarılar dilediğini söyledi.

Öte yandan Uruguaylı futbolcu, Liverpool resmi sitesinden taraftarlarına veda etti. Liverpool'dan üzülerek ayrıldığını belirten 27 yaşındaki futbolcu, taraftarları çok sevdiğini ve onları asla unutmayacağını belirtti. Vermiş olduğu bu kararın taraftarlarca anlayışla karşılanmasını beklediğini ifade eden başarılı futbolcu burada geçirdiği harika yıllardan dolayı camiaya teşekkür etti.

Suarez mesajını "You'll never walk alone" (Asla yalnız yürümeyeceksiniz) sözleriyle bitirdi.

10 yıl önce
default-profile-img