Mehmet Demirkol Şenol Güneş'in halefini açıkladı
SÜPER LİG

Mehmet Demirkol Şenol Güneş'in halefini açıkladı

Beşiktaş'la ilgili değerlendirmelerde bulunan Mehmet Demirkol teknik direktör konusunda da 'feda' dönemlerinin yaşanacağını ifade etti ve Guti'nin Şenol Güneş için iyi bir alternatif olacağını söyledi.

Haber Merkezi Yeni Şafak

Futbol yorumcusu Mehmet Demirkol, Beşiktaş Yardımcı Antrenörü Guti Hernandez'le ilgili dikkat çeken değerlendirmelerde bulundu. Bein Sports yorumcusu Demirkol'un açıklamaları şöyle;

"Böyle bir hedefi olmayanın Beşiktaş'ta işi yok"

  • "Şenol Güneş Beşiktaş'ta devam edecek. Aradan çıkan çatlak seslere rağmen büyük bir kabul var. Hoca 'böyle yaptı, şöyle yaptı' diyenler Şenol Güneş'i arayacak sonradan. Ama hoca konusunda da feda sezonları başlayacak. Guti de Beşiktaş için iyi bir alternatif olabilir. Bence Guti'nin beklentisi de o yönde. Bir gün hoca ayrılırsa ben geçeyim diye düşünüyor olabilir. Böyle bir hedefi olmayanın da zaten Beşiktaş'ta işi yoktur. Yani Beşiktaş'ın yardımcı hocası Beşiktaş'ın başına geçmenin hayalini kurmalı. Yoksa niye çalışıyorsun? Hayanın boyunca yardımcı mı olacaksın."

Yorum

ÖNERİLEN VİDEO
Avrupa Halter Şampiyonu Ayşegül Çakın'dan Meh...
+

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.