Spor Mesut Özil tuttuğu takımı açıkladı ve mesaj gönderdi

Mesut Özil tuttuğu takımı açıkladı ve mesaj gönderdi

Arsenal'in Türk asıllı Alman futbolcusu Mesut Özil, sosyal medyadan başlattığı 'soru-cevap' aktivitesinde kendisine gelen Fenerbahçe mesajlarına çarpıcı mesajlar verdi.

Haber Merkezi Yeni Şafak
Mesut Özil
Mesut Özil

Arsenal'den ayrılmaya hazırlanan Mesut Özil, sosyal medyadan kendisine gelen sorulara cevap verdi. Özil, "İstanbul'da en çok sevdiğin semt neresi?" sorusuna 'Kadıköy' cevabını verirken küçüklüğünden bu yana Fenerbahçe'yi tuttuğunu açıkladı.

İşte Mesut Özil'in sosyal medya hesabından yaptığı açıklamalar;

  • -"Arsenal’e katılma kararımdan asla pişmanlık duymadım. Pandemi arasına kadar gelen dönemde Şubat-Mart 2020 dönemi öncesine kadar çok keyifliydi. Birçok kez eğlendik. Ama pandemi arasından sonra maalesef değişti"
  • -"Dürüst olmak gerekirse her zaman Schalke’ye bir sempatim olacak. Tüm kalbimle onlara en iyisini diliyorum. Ama benim için şu anda bir opsiyon değil."
  • -Almanya'da Fenerbahçe taraftarı olarak büyüdüm. Her Türk Almanya'da bir Türk takımını destekliyordu. Benimki Fenerbahçe'ydi. Fenerbahçe, İspanya'daki Real Madrid gibi. Türkiye'nin en büyük kulübü.


Abone Ol Google News
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'dan 8 Mart'ta 'kadına şiddetle mücadele' mesajı
Gündem

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'dan 8 Mart'ta 'kadına şiddetle mücadele' mesajı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, 8 Mart Dünya Kadınlar günü mesajı yayınladı. Soylu, yayımladığı mesajında tarihte Türk kadınına verilen değerin önemine işaret etti. Ayrıca kadına şiddetle mücadele konusunda alınan tedbirlerin de altını çizen Soylu, "Verdiğimiz mücadelenin başarı getireceğine inanıyoruz" dedi.
250 milyon yıllık geçmişi var: Mersin balığının 3 türü tükendi, kalan 3 türü ise kırmızı listede
Gündem

250 milyon yıllık geçmişi var: Mersin balığının 3 türü tükendi, kalan 3 türü ise kırmızı listede

Nesli tükenmekte olan ve yumurtalarının yaban mersininin meyvelerine benzemesinden dolayı Mersin balığı olarak adlandırılan balık türü korunmaya ve gelecek nesillere aktarılmaya çalışılıyor. Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. İlker Zeki Kurtoğlu, Karadeniz’in doğal balık türlerinden olan Mersin balığının 250 milyon yıllık geçmişi olan bir balık türü olduğunu ve görünen 6 türünden 3’ünün neslinin tükendiğini, diğer 3 türün ise kırmızı listede olduğunu söyledi.
Hayatında hiç alkol almadı kolonya yüzünden ehliyetine el konuldu: Aldığı raporla alkolsüz olduğunu ispatladı
Hayat

Hayatında hiç alkol almadı kolonya yüzünden ehliyetine el konuldu: Aldığı raporla alkolsüz olduğunu ispatladı

Hayatında hiç alkol almadığını iddia eden Adıyamanlı Ahmet Savaş, trafik uygulamasında 2.28 promil alkollü çıktı. Ehliyetine 6 aylığına el konulan Savaş, hastaneden aldığı rapor ile alkol kullanmadığını kanıtladı.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.