|

Nene ve Ziegler için ne dedi?

Beşiktaş Teknik Direktörü Samet Aybaba devre arası transferine ilişkin açıklamalarda bulundu.

Cihan
00:00 - 27/12/2012 Perşembe
Güncelleme: 14:02 - 27/12/2012 Perşembe
Yeni Şafak
Nene ve Ziegler için ne dedi?
Nene ve Ziegler için ne dedi?

Beşiktaş Teknik Direktörü Samet Aybaba, ara transferin zor olduğunu belirterek, Brezilyalı oyuncu Nene ile ilgili çalışmalarının olduğunu söyledi.

Türkiye Spor Yazarları Derneği'nin Antalya'da düzenlediği Sporun Zirvesi Semineri'ne katılan Samet Aybaba, oturumun ardından basın mensuplarına kısa bir açıklama yaptı.

Samet Aybaba, Fenerbahçe'nin eski futbolcusu Reto Ziegler'le ilgili transfer çalışmalarının olmadığını dile getirdi. Fransa'nın PSG takımında forma giyen Brezilyalı futbolcu Nene ile ilgili çalışmalarının olduğunu kaydeden başarılı hoca, 'Bu sadece bizim elimizde değil. Devre arası transferi en zor şey. İyi oyuncu istiyoruz. Takımımızın düzenini, sistemini bozmayacak oyuncu arıyoruz. Bu nedenle biraz zorlanıyoruz. Bir çok oyuncuyla görüşüyoruz.' ifadelerini kullandı.

Aybaba, takımından memnun olduğunu da aktararak, 'Takımımızdaki oyunculardan memnunuz. Takımımıza katkısı olacak, onların birlikteliğini bozmayacak, maddi anlamda da içerideki dengeyi bozmayacak oyuncu arıyoruz.' şeklinde konuştu.

"En iyi 3 yabancı Hagi, Popescu, Taffarel"

Aybaba, sınırsız yabancıya karşı olduğu, 3 yabancıdan fazla olmasının doğru olmadığını belirterek, "Türkiye gelmiş en iyi yabancılar Hagi, Popescu ve Taffarel." dedi.

11 yıl önce