|

Onur Kıvrak: Derslerini aldılar

Trabzonspor kaptanı Onur Kıvrak, TT Arena'daki Galatasaray galibiyeti sonrası açıklamalarda bulundu.

Yeni Şafak
15:07 - 24/10/2016 Pazartesi
Güncelleme: 12:14 - 24/10/2016 Pazartesi
Diğer
Galatasaray maçında yaptığı kurtarışlarla dikkat çeken Onur Kıvrak, galip geldikleri mücadelenin ardından çarpıcı ifadeler kullandı.
Galatasaray maçında yaptığı kurtarışlarla dikkat çeken Onur Kıvrak, galip geldikleri mücadelenin ardından çarpıcı ifadeler kullandı.

Namağlup G.Saray'ı Arena'da deviren Trabzonspor'da galibiyet coşkusu Trabzon'a dönüşte tavan yaparken; kaptan Onur Kıvrak karşılaşma hakkında çarpıcı ifadeler kullandı.Fırtına'nın geçen sezon İstanbul'da 7 kişi kaldığı ve Sarı-Kırmızılı taraftarların oley çektiği maçı hatırlatan Kıvrak, “G.Saray'ı yeneceğimizi maçtan önce de söylemiştim. Birine patlayacaktık o da G.Saray oldu. Bizi küçük gördüler, yanlış yaptılar. Bizi küçük görenler sanırım derslerini aldılar” dedi.Trabzonspor'la alay edenlere tekrar seslenen Onur Kıvrak, Habertürk'te yer alan habere göre şu ifadeleri kullandı;


  • “Trabzonspor bu ülkenin dört büyük takımından biridir. Evet, birkaç yıldır sıkıntılı günler geçirdik ama Trabzonspor ne yapar eder büyüklüğünü bu maçlarda gösterir. G.Saraylılar, Trabzon'u küçük gördüler ama yanlış yaptılar. Uyuyan dev bundan sonra uyanmıştır.”

#Trabzonspor
#Onur Kıvrak
#Galatasaray
8 yıl önce