Ramazan özel sayfa
  • İFTARA KALAN SÜRE 00:00:00
Video Devlet Bahçeliden HDPye Terörist kamuflajlarını giyerek dağ yollarından Ermenistana iltica etsinler
Devlet Bahçeliden HDPye: Terörist kamuflajlarını giyerek dağ yollarından Ermenistana iltica etsinler
Devlet Bahçeli'den HDP'ye: Terörist kamuflajlarını giyerek dağ yollarından Ermenistan'a iltica etsinler
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısına önemli açıklamalarda bulundu. HDP'nin yaptığı sözde Ermeni soykırımı ifadelerine çok sert çıkan Bahçeli, 'HDP, sözde Ermeni soykırımının bu topraklarda yaşandığını şerefsizce iddia etmiştir. Bu hainler korosu Türkiye'nin Ermeni soykırımı utancıyla yüzleşmesini istemiştir.

Kürt kökenli kardeşlerim artık gözünü açsın, kararını versin. Bölücü HDP'in kökü de kimliği de Ermeni'dir. Hala demokrasi diyerek HDP'ye destek çıkacak var mıdır? Bu şer yuvası Asala temsilcisi hala faaliyetlerine pişkince devam edebilecek midir?

Milletimize 'soykırımcı' diyen bu canilere Erivan'ın kapıları açıktır. Buyursunlar, çok iyi bildikleri dağ yollarından Ermenistan'a terörist kamuflajlarını giyerek iltica etsinler. Bu milleti sevmeyenleri sevmeyiz. Bu millete katliamcı diyenleri asla affetmeyiz.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.