Ramazan özel sayfa
  • İFTARA KALAN SÜRE 00:00:00
Video Nedim Şenerden Gergerlioğlu ile ilgili net tavır Misyonu, terör örgütünün sözcülüğünü yapmak, bu adam nerenin vekili?
Nedim Şenerden Gergerlioğlu ile ilgili net tavır: Misyonu, terör örgütünün sözcülüğünü yapmak, bu adam nerenin vekili?
Nedim Şener'den Gergerlioğlu ile ilgili net tavır: Misyonu, terör örgütünün sözcülüğünü yapmak, bu adam nerenin vekili?
Gazeteci Nedim Şener katıldığı bir televizyon programında vekilliği düşürülen HDP'li Ömer Faruk Gergerlioğlu ile ilgili açıklamalarda bulundu. Şener, Gergerlioğlu'nun attığı 'Almanya Meclisi'nde Ermeni soykırımı tasarısı kabul edildi. Soykırım olduğunu ben de uzun süreli araştırmalarım sonunda kabul ediyorum.' twitini hatırlatarak, 'Bunun milletvekilliği bu. Yalakalık yapacak Alman Meclisi'ne, Alman devlet kurumlarına. Bu adam nerenin milletvekili? Kaç tane yalanı var buna benzer.' ifadelerini kullandı.

Gergerlioğlu'nun geçtiğimiz günlerde bir YouTube yayınında PKK'ya 'terör örgütü' diyememesinin de altını çizen Şener, 'HDP'nin milletvekili olarak misyonu, terör örgütünün sözcülüğünü yapmak. Başka bir özelliği yok. PKK terör örgütü müdür?' sorusuna bir türlü ağzı varmıyor. Söyleyemez çünkü.' diye konuştu.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.