Video CHPnin vatanseverleri, İyi Partinin milliyetçileri, muhafazakarların yerlileri 2023 öncesi son büyük savunma bu Mandacıların son büyük kalkışması Kale kapılarını içeriden açtılar Onlar Erdoğanı devirmeye, birileri Türkiyeyi devirmeye çalışıyor Atatürkü bile PKKya silah yaptılar Uyanın
*CHP’nin vatanseverleri, İyi Parti’nin milliyetçileri, muhafazakârların yerlileri!  *2023 öncesi son büyük savunma bu.  *Mandacıların son büyük kalkışması..  *Kale kapılarını içeriden açtılar.  *Onlar Erdoğan’ı devirmeye, birileri Türkiye’yi devirmeye çalışıyor.  *Atatürk’ü bile PKK’ya silah yaptılar.  *Uyanın!
*CHP’nin vatanseverleri, İyi Parti’nin milliyetçileri, muhafazakârların yerlileri! *2023 öncesi son büyük savunma bu. *Mandacıların son büyük kalkışması.. *Kale kapılarını içeriden açtılar. *Onlar Erdoğan’ı devirmeye, birileri Türkiye’yi devirmeye çalışıyor. *Atatürk’ü bile PKK’ya silah yaptılar. *Uyanın!
Türkiye'de artık iç siyaset yoktur. İç iktidar mücadelesi diye bir şey kalmamıştır. “Türkiye ekseni” ile “çokuluslu eksen” arasında korkunç bir mücadele vardır. Türkiye'deki mücadele küreseldir . Küresel güç hareketlilikleriyle, yeni güç haritalarıyla ilgili bir haldir.


Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.