Yazarlar Bir yıl önce basında bugün

Bir yıl önce basında bugün

Kadir Demirel
Kadir Demirel Gazete Yazarı
Yeni Şafak

Köşk: Hukukla yaşamaya alışın- Kararname krizinde Köşk'ten hükümete anlamlı cevap: Cumhurbaşkanı hukukun gereği ne ise onu yapmaktadır.

Hürriyet

Minderde ikinci skandal-SKANDAL 1: Sydney'de 58 kiloda mücadele eden güreşçimiz Harun Doğan, dün mindere ay-yıldızsız forma ile çıktı. SKANDAL 2: Bugün de Rus rakibi Murad Ramazanov ile güreşmeyi redderek mindere çıkmadı; Devlet Bakanı Fikret Ünlü, hesap sordu.

Zaman

Rant çekişmesi karanlık getirdi-1977'de 2000'e kadar enerji ihtiyacımızı karşılayacak proje hazırlandı. Rant kavgaları yüzünden uygulanmadı.

Milliyet

Bu yata iyi bakın!- Egebank'ta başlayan vurgun bu yatla Ege'ye açılacaktı. İçinde 86 milyon dolarlık soygunla suçlanan Murat Demirel olacaktı...

Sabah

Kasa Ayşenur- Murat Demirel, Egebank'tan hortumladığı trilyonları sevgilisi Ayşenur Esenler'in yardımıyla yurt dışına kaçırdı.

Radikal

Bu kış da sokakta- Kalıcı deprem konutlarının çoğunluğu ancak temel aşamasına gelebildi. Gecikmenin ana nedeni, yılı yapay gündem ve krizlerle 'idare eden' hükümetin bürokrasiyi azaltmaması.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.