Yazarlar Ajan Brunson, FETÖnün şu Bir Dolarlık banknotuyla sahadaydı

Ajan Brunson, FETÖ’nün şu Bir Dolar’lık banknotuyla sahadaydı!

Tamer Korkmaz
Tamer Korkmaz Gazete Yazarı

İçeride Washington ağzıyla konuşan Etki Ajanları, papaz görünümlü CIA ajanını kurtarabilmek için seferber olmuş vaziyette: “DOLAR’ın düşmesini istiyorsanız, PAPAZ’ı bırakın” diyorlar!

MAKALEYİ SESLİ DİNLEMEK
İÇİN TIKLAYIN
Tamer Korkmaz : Ajan Brunson, FETÖ’nün şu Bir Dolar’lık banknotuyla sahadaydı!
Haber Merkezi 04 Ağustos 2018, Cumartesi Yeni Şafak
Ajan Brunson, FETÖ’nün şu Bir Dolar’lık banknotuyla sahadaydı! yazısının sesli anlatımı ve tüm Tamer Korkmaz yazılarının sesli anlatımı Yenisafak.com Yazarlar Sesli Makale Köşesinde!


“Osman Kavala’yı, Enis Berberoğlu’nu, Demirtaş’ı ve diğerlerini de bırakın” diye ekliyorlar! Diğerleri dedikleri mi; FETÖ’cüler olmalı!

Yani? ABD’nin namı hesabına çalışan ve yakayı ele vermiş kimler varsa hepsinin “serbest kalmasını” istiyorlar: Oh, ne ala; muallâ!

İçerideki Yerleştirilmiş Elemanlar, Ankara’yı DOLAR üzerinden tehdit ederken; Washington’daki derin patronları ise kahpelikte el artırdılar:

“Gizli Kardinal” Locaefendi’yi iade etmeye yanaşmayan, dahası “pamuklara saran” Haydut Devlet; 007 Brunson’ın yanında Türkiye’de tutuklu 12 Amerikan vatandaşı ile ABD’nin Türkiye’deki konsolosluk personeli olan 2 FETÖ mensubunun da iadesini istiyor!

Bir sonraki adımda “15 Temmuz’dan sonra tutuklanan FETÖ’nün darbeci subaylarının serbest bırakılmasını” isterlerse, zerre şaşırmayız!

Çünkü FETÖ Cuntası, ABD’sinin piyonu olarak darbeye kalkıştı: Fetullah’ın subayları, aynı zamanda Amerikan Devleti’nin askerleridir!

Amerikan Merkez Kuvvetler Komutanı Joseph Votel, 29 Temmuz 2016’da FETÖ’nün darbeci askerleri için aynen şöyle demişti:

“ABD’nin Türk Ordusu’ndaki müttefikleri tutuklandı…”

Ezcümle, mal meydandadır.

15 Temmuz’da FETÖ’nün eliyle Bağımsız Müslüman Türkiye’yi işgal etmek isteyen ABD, şimdilerde EKONOMİ üzerinden saldırıyor!

İçeride Washington’a bağlı Etki Ajanları’nın PSİKOLOJİK HARP taktikleriyle donatılmış bir EKONOMİK SAVAŞ’tır, bu yaşadığımız!

Bu minvalde, Sam Amca’larının Yaltakçıları itina ile şu işbirlikçi parçayı seslendiriyorlar:

“Washington’daki heyetler arası görüşmelerden uzlaşma çıkmadı; buna karşılık DOLAR çıkmaya devam ediyor: daha fazla uzatmayalım, bir an önce PAPAZ’ı serbest bırakalım, evine gönderelim!”

İçerideki işbu Psikolojik Harekât; Washington’dakilerin “Yarın, saat 18’e kadar Brunson’ı gönderin!” şeklindeki küstah tehditleriyle eş zamanlı icra ediliyor.

15 Temmuz’daki darbe girişiminin Bir Numara’sı -FETÖ Elebaşı- Mister Locaefendi’yi iade etmeyen ABD’nin Hukuk’tan yahut Yargı Süreci’nden anladığı mı; işte bu “Yarın 18’e kadar salın!” replikli “Parmak Sallama Hukuku”dur! Bir başka deyişle “Kahpece Tehdit Etme Hukuku!”

“Hukuk Ekmek’tir” diye başlık atıp ardından Papaz Kılıklı CIA Ajanı’nın serbest bırakılması için klavye oynatanlar; “emrine amade oldukları” ABD’nin bu “Zorbalık Hukuku”nu asla sorun yapmıyorlar, zerrece eleştirmiyorlar!

CIA’in Türkiye’deki İstasyon Şefi Andrew Craig Brunson’ın “casuslukla suçlanmasından” fevkalade rahatsız olanlar; malum ajan hakkındaki İddianame’ye “çamur atmak” suretiyle “ABD’nin savlarına yardımcı olmak için” yırtınıyorlar!

Vaktiyle, FETÖ’nün antrene ettiği “gizli tanıkların” ifadelerini manşetlerine çekerek çoklarının hayatını karartanlar; şu sıralar itina ile –Andrew Craig Brunson’ı ajanlıkla suçlamış olan “gizli tanıkların ifadelerini, kafadan “geçersiz” sayabiliyor!

Oysa, istisnasız her “Gizli Tanık”; zamanında FETÖ’nün bunların malum gazetesine servis ettiği haberlerde konuşturulan “Kurgusal Gizli Tanık”lardan değildir ki?

Zinhar, Ajan’a “Ajan” yahut Casus’a “Casus” denilmemelidir! Cıs!

Eh, CIA ajanı yakayı ele verince; Sam Amca’ları çok zor durumda kalmış, yani! “Washington’dakilerin elini kuvvetlendirmek” hesabıyla, “her türlü illüzyonu, algı harekatını icra etmek lazım” değil mi, ya?!

FETÖ ve de PKK ile acayip yakın ilişkileri, bağlantıları, işbirliği belgelenmiş; üstüne bir de “15 Temmuz darbesinde sahada yer aldığı, işin içinde olduğu” ortaya çıkmış bir Ajan’dan bahsediyoruz!

“MADEM ÖYLE, GEL BÖYLE” DEMELİYİZ

Türkiye Cumhuriyeti, egemen bir devlettir: Haydut Amerikan Devleti veya bir başkası, herhangi bir devlet; Bağımsız Türkiye’ye öyle talimat, ültimatom falan veremez. Bu küstahlığa mukabil, daha ziyade gecikmeden İNİCİRLİK ÜSSÜ behemehâl kapatılmalıdır!

İncirlik’in 15 Temmuz’da darbe kalkışmasına “yardım ve yataklık yaptığı” ayan beyan belgelenmiştir. Orası, bir Şer Karargâhı’dır!

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.