YazarlarCIAin gölgesinde

CIA’in gölgesinde!

Tamer Korkmaz
TamerKorkmazGazete Yazarı
George Soros'un fonladığı TESEV'in 183 numaralı kurucusu olan Kılıçdaroğlu, “Suriye'deki gibi Anayasa getiriyorlar” diye feveran ediyor!

Madem öyle; şu sorunun tam sırasıdır:

-Kasetle Gelen Kemal'in başında bulunduğu CHP, Şam Rejimi'nin karşısında mı, yoksa yanında mı yer almıştır?

Kılıçdaroğlu'nun görevlendirdiği dört CHP'li milletvekili 7 Mart 2013'te Şam'da Beşar Esad'ı ziyaret etmişti! Bu, Zalim Esad'a destek ziyaretiydi…

Ankara'ya karşı konuşlanmış olan CHP yönetimi, Şam Rejimi'nin safındadır.

Dört sene evvel Diktatör Beşar'a koşan CHP heyetindeki dört vekilden birisi Şafak Pavey'dir.

Londra'nın kuzeyindeki Watford'da Grove adlı otelde yapılan (6-9 Haziran 2013) Bilderberg toplantısına katılanlar arasında Pavey de vardı!

Genel seçimin ertesi günü yani 8 Haziran 2015 tarihinde Şafak Pavey havalimanında karşılaştığı Terör Partisi HDP'nin “eş genel piyonu” Mister Demirtaş'ı seçimde barajı geçtikleri için tebrik ederken “Birlikte iyi salladık” demişti!

Pavey, 8 Mart 2012'de Washington'da Hillary Clinton ile Michelle Obama'nın ellerinden “Cesur Kadın” ödülü almıştı…

İki hafta sonra (22 Mart 2012); “Şafak Pavey'e verilmiş işbu ödül münasebetiyle” ABD'nin Ankara Büyükelçiliği'nde bir resepsiyon düzenlenmişti:

Dönemin büyükelçisi Ricciardone'nin konukları arasında Kemal Kılıçdaroğlu, Gürsel Tekin ve Hikmet Çetin'in yanı sıra Leyla Alaton da vardı! Terör Partisi'ne mensup Hasip Kaplan ve Sırrı Sakık da oradaydı!

*

Hillary Clinton (Obama'nın başkanlıktaki ilk döneminde Dışişleri Bakanı iken) Türkiye'ye geldiğinde…

İstanbul'da Kemal Kılıçdaroğlu, Selahattin Demirtaş ve Meral Akşener ile ayrı ayrı görüşmüştü. (17 Temmuz 2011)

MHP lideri Devlet Bahçeli, Bayan Clinton'ın görüşme talebini reddetmişti!

*

ABD'nin 42. Başkanı Bill Clinton, Kasım 1999'daki Türkiye ziyareti sırasında, İstanbul'da “altı sivil toplum kuruluşunun temsilcisi” ile de bir araya gelmişti…

Conrad Oteli'ndeki yarım saatlik bu görüşmede yer alan isimler arasında o dönemde İnsan Hakları Vakfı'nın Diyarbakır Temsilcisi olan Sezgin Tanrıkulu da vardı!

Başkan Clinton, buluştuğu altı kişiye “Göreviniz büyük!” demişti! Bu replik, uzun yıllar öncesinin televizyon dizisi “Görevimiz Tehlike”yi hatırlatıyordu…

Yani? “ABD'nin menfaatleri için” yerine getirilecek “çok özel bir görev” mevzubahisti!

*

Kaset operasyonuyla getirildiği CHP'ye ABD'nin Ankara Büyükelçiliği'nden ve İstanbul'daki baronlardan aldığı suflelerle yol haritası çizen Kemal Kılıçdaroğlu'nun “partisine itina ile yerleştirdiği” Sezgin Tanrıkulu ise CHP'deki HDPKK'lıdır!

Kobani Kalkışması öncesinde Graham Fuller'dan talimat almış olan Mister Demirtaş'ı cezaevinde iki defa ziyaret eden Tanrıkulu “Gölge CIA” diye tanımlanan Stratfor'un TR-705 plakalı elemanıdır!

*

Kasım 2009'da Frankfurt'taki otelde “kapalı kapılar ardında” neler yaşandığına “gözlerini fal taşı gibi!” kapatmış olan Kemal Bey, Almanya'nın Başbakanı Angela Merkel'e “Sakın ha, Türkiye'ye gelme! Ziyaretin Erdoğan'a yarar!” diye seslenmişti…

Bu lafın sahibi Kılıçdaroğlu, Angela Merkel'le Almanya Büyükelçiliği Rezidansı'nda görüştü: Türkiye'yi şikâyet etti!

*

Aynen Kılıçdaroğlu yönetimindeki CHP gibi “Angela Merkel'in başında bulunduğu” Almanya da “tüm hücreleriyle” FETÖ'nün destekçisidir…

Alman devleti, FETÖ'nün kaçak savcılarını (Öz ile Kara) Türkiye'ye iade etmiyor. Pamuklara sarmış, himaye ediyor!

Almanya, NATO üslerinde görevli 46 FETÖ subayını da Türkiye'ye vermiyor!

Siyonist Joe Biden'ın “Büyük Kahraman!” diye andığı John Dündar'ın cebine Alman pasaportunu yerleştiren işte bu Almanya, “Büyük Casusu” Gauck'un sarayında ağırlamıştı!

Yıllardır PKK terör örgütüne ve DHKP-C'li teröristlere kucak açan da Alman devletidir.

Almanya'nın Savunma Bakanı; Ağustos 2015'te Bild gazetesine “Türkiye'nin PKK'ya yönelik operasyonlarından endişeliyiz” diye konuşmuştu!

PKK'ya eğitim veren BND ajanı Kevin Joachim TSK'nın Kandil'e yönelik hava harekâtı sırasında öldürülmüştü!

İki yıl evvelinde Okmeydanı'nda DHKP-C'ye yönelik operasyonda “enselenen” Stephen Kaczynski de BND ajanıydı!

BND'yi CIA kurmuştur.

Almanya devletinin çok sevdiği FETÖ'nün hem DHKP-C hem de PKK ile “stratejik ortaklığı” defalarca kanıtlandı.

*

FETÖ'nün 15 Temmuz'daki darbe kalkışmasından sonra Türkiye'ye ilk ziyaretini gerçekleştiren Angela Merkel, darbe girişimi esnasında bombalanan TBMM'yi de ziyaret etti…

Meclis'i bombalayan ABD/NATO'nun maşası FETÖ'nün Almanya'daki mensuplarını ihtimamla korumaya devam eden Merkel'e işte bu ziyareti esnasında keşke birileri çıkıp da “Bu yıkımı sizin çocuklar yaptı” diyebilseydi!

CIA'in kurduğu Atlantik Brücke derneğinin üyesi olan Angela Merkel, Aydın Doğan isimli şahısın da yakın dostudur!

CIA tarafından kurulan NED'in fonladığı TESEV'in 183 numaralı kurucu üyesi de Baronsal Kemal Kasetdaroğlu'dur!