Yazarlar Komplo Teorisi mi, demiştiniz? Buyurun

“Komplo Teorisi” mi, demiştiniz? Buyurun…

Tamer Korkmaz
Tamer Korkmaz Gazete Yazarı

Fırıldak Sarı Kovboy, “Taliban ile barış görüşmelerinin durdurulduğunu” Twitter’dan duyurdu! Haydut Devlet’in Başkanı, Afganistan Cumhurbaşkanı ile bazı Taliban liderlerinin Camp David’de yapmaları öngörülen gizli görüşmeleri iptal etti.

MAKALEYİ SESLİ DİNLEMEK
İÇİN TIKLAYIN
Tamer Korkmaz : “Komplo Teorisi” mi, demiştiniz? Buyurun…
Haber Merkezi 07 Eylül 2019, Cumartesi Yeni Şafak
“Komplo Teorisi” mi, demiştiniz? Buyurun… yazısının sesli anlatımı ve tüm Tamer Korkmaz yazılarının sesli anlatımı Yenisafak.com Yazarlar Sesli Makale Köşesinde!


Trump, bir ABD askerinin de aralarında bulunduğu on iki kişinin öldürüldüğü saldırıyı gerekçe gösterdi…

Buna mukabil; Taliban Sözcüsü “Görüşmeleri iptal ettikleri için, Amerikalılar başka herkesten daha fazla acı çekecek” dedi!

Haydut Devlet’in Dışişleri Bakanı Pompeo ise “Barış müzakerelerinin şu an için bittiğini” söylüyor:

Dikkat: “Şu an için!”

*

Bu satırları, Kurgusal 11 Eylül’ün 18. Yıldönümünde yazıyoruz!

Haydut ABD Devleti, 11 Eylül 2001’deki saldırıları gerekçe göstererek Afganistan’a çökmüştü: Aradan geçen bu 18 yılda Afganistan’a (Taliban’a) diş geçiremeyen bir Amerikan Devleti’nden bahsediyoruz!

GÜÇ GÖSTERİSİ

Kısa süre önce, Beyaz Saray’daki Sarı Kovboy “Eğer Afganistan’da savaşmak isteseydik, bu savaşı bir haftada kazanırdık. Ama 10 milyon kişiyi öldürmek istemiyorum” diye konuşmuştu!

Afganistan’da 18 yıldır savaştığı halde “halen daha kazanamayan” üstelik “Yok etmek istediği Taliban’la barış müzakereleri masasını bir kurup bir bozan” ABD, “Biz buhaltı neden yedik?” konumunda debeleniyor!

Şatafatlı “Süper Güç” kıyafeti Afganistan’da lime lime olmuş halde iken; halen daha büyük bir pişkinlikle “GüçGösterisi” yapmayı sürdürüyorlar…

“İnsancıl Başkan!” ayaklarına yatıp 10 milyon kişiyi öldürmek istemedikleri” hikâyesini anlatan işbu Fırıldak Sarı Kovboy’un KANLA BESLENEN ABD’si; 2001’den bu tarafa Afganistan’da ÜÇ BUÇUK MİLYON insanı kasten katletti!

“Öldürmek istemedikleri!” buysa; hani şu “öldürmek istediklerinde” ayrıca daha ne yapacaklar, acaba?

*

Müslümanları, masumları, sivilleri öldürmek; Sedat ile Ertuğrul’un, Hanefi ile Nafiz John’ın, Dumanlı Ekrem ile Yaramaz Emre’nin baş tacı yaptıkları Faşist ABDnin devlet politikasıdır!

Kahpe Amerika’nın Kahpe Askerleri, Sarı Kovboy Trump’ın başkanlığı döneminde de; Afganistan’da, Irak’ta ve Suriye’de masumları taammüden öldürmeye devam ediyorlar.

ABD’NİN KUYRUKLU YALANLARI

Düzenbazlığı devlet politikası yapmış olan Amerikan Devleti, Kurgusal 11 Eylül saldırılarını gerekçe göstererek Irak’a da çökmüştü:

“Irak-El Kaide işbirliği” palavrasının ve “Saddam’ın kitle imha silahları var” kuyruklu yalanının eşliğinde!

Washington’daki kapalı kapıların ardında, Irak’ın işgal edilmesine Kurgusal 11 Eylül’den “sadece üç gün sonra” karar verilmiş olması; “Minareyi çalmadan çok önceleri kılıfını hazırladıklarını” gösteriyordu.

Kan İçici, Faşist ABD, “Irak’a demokrasi getiriyoruz” hikâyesiyle 1 milyon 200 binden fazla Iraklıyı kasten katletti!

Haydut Devlet ABD’nin; Ekim 2001’de Afganistan’ı, Mart 2003’te ise Irak’ı Gayrı Meşru İşgali, 11 Eylül 2001 tarihindeki “Kurgusal Saldırılar” sayesinde icra edilmiştir.

Tescilli bir Gladyo’cu olan İtalya eski Cumhurbaşkanı Farncesco Cossiga bile bu gerçeği (Corriere dela Sera’ya Aralık 2007’de verdiği röportajda) itiraf etmiştir:

11 Eylül saldırılarının CIA ve MOSSAD işbirliğiyle yapıldığı gerçeği, bütün küresel istihbarat örgütlerince biliniyor. 11 Eylül, İslam dünyasını suçlamak ve Batılı güçleri Afganistan ile Irak’a müdahaleye tahrik etmek için planlanıp gerçekleştirildi…

EN İYİ BELGE, İTİRAFTIR

11 Eylül’ün derin gerçeğini “kapalı kapıların ardında itiraf etmiş olanlardan” biri de; Oğul Bush’un önce “Ulusal Güvenlik Danışmanı” sonra da Dışişleri Bakanı olan Condi Rice’tır!

11 Eylül 2001’den sadece birkaç hafta sonra, dönemin ABD Başkanı “Haçlı Kıralı” Dabılyu Bush’un Bin Laden ile özel bir telefon hattından görüşme yaptığı gerçeği de yok edilemiyor!

11 Eylül Kurgusal Saldırıları gerçekleştirildiği vakit; herkese konulan uçuş yasağı, Laden Ailesi’nin fertleri için geçerli olmamıştı:

Çok sayıda Laden soyadlı kişi FBI’ın himayesi altında denizaşırı seyahatlere çıkmışlardı!

PÜF NOKTASI: İKİ DEĞİL, ÜÇ BİNA

11 Eylül kurgusal saldırılarının derin perde arkasını hasıraltı etme işini de “11 Eylül Komisyonu” üstlenmiştir!

11 Eylül’le alakalı resmi tezlerin tamamı çökmüştür.

En başta; İkiz Kulelerin “uçakların çarpmasıyla eş zamanlı olarak” ateşlenen ve “daha önceden binalara yerleştirilmiş patlayıcılar” sayesinde çöktüğü kanıtlanmıştır.

11 Eylül’le ilgili en çarpıcı hadiselerden biri de o gün sadece iki değil, üç binanın yıkıldığı gerçeğidir!

Bahse konu patlayıcıların yönlendirildiği “merkez” olan, İkiz Kulelere komşu DTM7 adlı 47 katlıbina, İkiz Kulelerin çökmesinden yedi saat sonra yerle bir olmuştu!

“Uçak çarpmadığı” ve de “gözle görülür herhangi bir hasar yaşanmadığı” halde; DTM7 binası da (aynen İkizler gibi) kusursuz bir simetri oluşturarak, endüstriyel yıkımın “tıpkıbasımına benzer şekilde” yıkılmıştı: Adeta “un ufak” olmuştu!

DTM7’nin patlatılması olayını, “cinayetleri işleyen katilin, bir başkası tarafından ortadan kaldırılması” gibi düşünebiliriz!

Abone Ol Google News

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.