Finlandiya Başbakanı Marin'den yeni skandal

Geçtiğimiz günlerde arkadaşlarıyla şarkı söyleyip dans ettiği görüntülerin ortaya çıkmasının ardından uyuşturucu testi yaptırmaya zorlanan Finlandiya Başbakanı Sanna Marin’in yeni görüntüleri ortaya çıktı.

Haber Merkezi Yeni Şafak
Finlandiya Başbakanı Sanna Marin'in parti görüntüleri.

Gece hayatına düşkünlüğü nedeniyle eleştirilerin hedefi olan 36 yaşındaki Marin’in, geçen hafta sosyal medyaya düşen görüntülerinde, evli olmasına karşın bir erkekle yakın şekilde dans etmesi gündem olmuştu.

  • Bu tartışmalar sürerken, Marin’in bu kez de bir kadınla samimi şekilde dans ettiği görüntüler medyaya sızdırıldı. İngiliz Daily Mail gazetesinde yer alan habere göre, Marin'e bu kez eski güzellik kraliçesi Sabina Sarkka eşlik etti. Parti düşkünü Fin Başbakan’a tepkiler çığ gibi büyüyor.

FOTOĞRAF 6
Finlandiya Başbakanı Sanna Marin parti görüntülerinin ardından konuştu: Kızgınım
Finlandiya Başbakanı Sanna Marin, özel görüntülerinin internette paylaşılmasının ardından "gürültülü" bir şekilde parti yaptığını kabul etti. Ancak, 36 yaşındaki Marin, siyasi muhaliflerin eleştirilerine yol açan görüntülerin medyaya sızdırılmasından dolayı kızgın olduğunu söyledi. Muhalefet ise Marin'in uyuşturucu testinden geçmesi gerektiğini söyledi.