Togg'un CFO'su İrem Sadıkoğlu oldu

Türkiye’nin mobilite alanında hizmet veren küresel teknoloji markası Togg bünyesinde finans ekiplerine liderlik yapan İrem Sadıkoğlu, Finanstan Sorumlu Üst Düzey Yönetici (CFO) olarak atandı.

Haber Merkezi AA
Togg'un CFO'su İrem Sadıkoğlu oldu

Togg'dan yapılan açıklamaya göre, Togg, uluslararası tecrübeye sahip üst düzey yönetici atamalarıyla organizasyon yapısını güçlendirmeye devam ediyor.

Togg bünyesinde iki yıldır finans ekiplerine liderlik yapan İrem Sadıkoğlu, 1 Kasım itibarıyla CFO olarak sorumluluk üstlenecek.

16 yıldan fazla süredir Türkiye ve Amerika’daki çok uluslu işletmelerde otomobil, perakende, üretim ve hizmet sektörlerinde finans alanı ile şirket alımları, birleşmeleri, halka arz gibi operasyonlarda global deneyime sahip olan Sadıkoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği mezunu.

Inholland Üniversitesi’nde Pazarlama, Kaliforniya Üniversitesi’nde (UCLA) İşletme Yönetimi alanlarında da eğitim gören Sadıkoğlu, iş hayatına Türkiye PwC’de başladı ve Amerika’da devam etti. 2013 yılında, Global Türkiye’nin yolunu açan ilk 500 Global Türk’ten biri olarak seçilen Sadıkoğlu, Türkiye’ye döndükten sonra Finansal Risk Müdürlüğü’nden Genel Müdürlüğe pek çok farklı görevde bulundu. Ekim 2020’den bu yana Togg finans ekiplerine liderlik yapan İrem Sadıkoğlu, 1 Kasım itibarıyla CFO olarak görevini sürdürecek.

FOTOĞRAF 19
Togg'un Gemlik Kampüsü'nün açılışı tarihi karşılaştırmalara sahne oldu
"Bir otomobilden daha fazlası" diyerek yola çıkan Togg'un Gemlik'teki kampüsünün açılışı, tarihe yönelik göndermeler ve tarihi karşılaştırmalara sahne oldu.

FOTOĞRAF 13
Türkiye'nin gururu TOGG dünyada bir ilki gerçekleştirecek: Yolda bile sahibine kazandıracak
Türkiye'nin otomobili Togg, yollara çıktığında dünyada bazı ilklere imza atacak. Togg kullanıcıları, THY'den mil kazanabilecek, kazandıkları millerle seyir halinde online alışveriş yapabilecek. Araçtan çıkmadan şarj ücretini ödeyebilecek.

FOTOĞRAF 16
Erdoğan tarihi açıkladı ikinci elde yerli otomobil hareketliliği başladı: 'Togg alacağım için satılık'
Yerli otomobil Togg'da seri üretim süreci başlarken, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın otomobilin ön satışı için Şubat ayını işaret etmesinin ardından ikinci el otomobil sitelerinde de dikkat çeken bir hareketlilik başladı. 'Togg alacağım için satılık' başlığıyla ilanlar açılmaya başlandı.

FOTOĞRAF 10
TOGG'a yabancılardan övgü yağdı: Türkiye ABD ve Brezilya'da gündem oldu
Türkiye'nin gururu yerli ve milli aracı Togg dün görücüye çıktı. İlk kez seri üretimde banttan indi. Türkiye'de milyonların nefesini kesen lansman yabancılar tarafından da yakından takip edildi. Dünyanın dört bir yanından övgü yağdı. #LoveTurkiye etiketi ABD ve Brezilya'da tt oldu.

FOTOĞRAF 10
Togg'da torpido üzerinde yer alan şoföre odaklı parçanın ne olduğu ortaya çıktı
İlk Togg'un banttan indirilmesiyle birlikte milyonların merak ettiği akıllı cihazın teknik özelliklerinin detayları ortaya çıkmaya başladı. Torpido üzerinde yer alan şoföre odaklı parçanın ne olduğu sorusu da cevabını buldu.