Adana'da şafak vakti DEAŞ operasyonu: Kapılar koçbaşlarıyla kırıldı

Adana'da terör örgütü DEAŞ'a yönelik düzenlenen şafak operasyonunda, özel harekat timlerinin demir kapılarını koçbaşlarıyla kırarak girdikleri evlerde arama yapan ekipler, haklarında yakalama kararı bulunan 10 şüpheliyi gözaltına aldı.

Haber Merkezi DHA
Adana'da terör örgütü DEAŞ'a yönelik düzenlenen şafak operasyonunda yabancı uyruklu 10 kişi gözaltına alındı.

Adana Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele (TEM) Şube Müdürlüğü ekipleri, daha önce Suriye'de terör örgütü DEAŞ saflarında faaliyet gösterdiği öne sürülen yabancı uyruklu 10 şüphelinin kentte olduğunu belirledi.

Savcılığın şüpheliler hakkında yakalama kararı çıkarmasının ardından TEM ekipleri, şafak vakti 10 adrese eş zamanlı operasyon düzenledi.

Özel harekat timlerinin demir kapılarını koçbaşlarıyla kırarak girdikleri evlerde arama yapan ekipler, haklarında yakalama kararı bulunan 10 şüpheliyi gözaltına aldı. Sağlık kontrolünden geçirilen şüpheliler, sorgulanmak üzere emniyete götürüldü.

Adana'da DEAŞ operasyonu: 10 gözaltı
Adana'da terör örgütü DEAŞ'a yönelik düzenlenen şafak operasyonunda yabancı uyruklu 10 kişi gözaltına alındı.

FOTOĞRAF 16
Ankara'da korku dolu gece: Beş otomobil zarar gördü olası bir faciadan dönüldü
Ankara'da gece saatlerinde etkili olan sağanak yağış sonrası yollar, göle döndü; bazı iş yerlerini su bastı. Keçiören ilçesinde bir binanın otoparkındaki istinat duvarının çökmesi sonucu beş otomobil zarar görürken, herhangi bir vatandaşın otoparkta olmaması ise olası bir faciayı önledi.

FOTOĞRAF 6
Diyarbakır’da şüpheli valiz alarmı: İçinden elbise çıktı
Diyarbakır'ın Bağlar ilçesinde bir AVM önünde bulunan durak içinde unutulan valiz fünye ile patlatıldı. Kontrol edilen şüpheli valizin içinden elbise çıktı. Patlama esnasında çevredeki apartmanlarda bulunan vatandaşlar, film izler gibi olayı izledi.

FOTOĞRAF 5
Köprüde dehşet: 'Neden burada duruyorsun' deyip bıçakladılar
Kocaeli'de, köprü üzerinde duran bir vatandaş yanına gelen iki kişi tarafından “Neden burada duruyorsun?" diyerek başlayan kavgada bıçaklanarak yaralandı. Polis ekipleri, T.T.'yi bıçaklayarak yaralayan şahısları yakalamak için çalışma başlattı.