iPhone almak için saatlerce kuyrukta bekliyorlar

Ünlü teknoloji şirketi Apple’ın piyasa fiyatı binlerce liraya ulaşan ürünleri kapış kapış satılmaya başlandı. Vatandaşlar İPhone almak için her gün randevu kuyruğuna giriyor.

Haber Merkezi Yeni Şafak
Vatandaşlar iPhone almak için her gün randevu kuyruğuna giriyor.

Ünlü teknoloji şirketi Apple’ın piyasa fiyatı binlerce liraya ulaşan ürünleri kapış kapış satılmaya başlandı. Vatandaşlar telefonu almak için her gün randevu kuyruğuna giriyor.

Yeni Şafak, günün ilk ışıklarıyla birlikte telefon kuyruğuna girerek vatandaşların nabzını tuttu. Bir iPhone’a sahip olmak için sabah saatlerinde AVM önüne gelen gençler, kuyruğun öğle vaktine kadar devam edebildiğini söylüyor.

STOKTA YOKSA RANDEVU ŞART

Ürün satın almak için mağazadan randevu aldıklarını aktaran vatandaşlar, AVM açılışına kadar kuyrukta bekliyor. AVM açıldıktan sonra ise güvenlik ekipleri mağaza önüne bir şerit çekerek vatandaşları sırayla içeri alıyor.

Başka bir koldan da randevu almak isteyen vatandaşlar AVM önünde uzun kuyruklar oluşturuyor. Sıranız geldiğinde eğer istediğini ürün mağazada varsa alıyorsunuz, ancak yoksa ürünü satın alabilmek için ikinci kez randevu almanız gerekiyor.

TEKNOLOJİ
iPhone X katili için kuyruk oluştu

ÖZGÜN
Konya’da iPhone 7 kuyruğu! Konya haberleri