|

Beşiktaş'ın yeni kalecisi Fabricio gözyaşlarıyla içinde - Spor haberleri

Beşiktaş'ın yeni kalecisi Fabricio Agosto Ramirez, bugün yaptığı basın toplantısı ile eski takımı Deportivo La Coruna'ya gözyaşlarıyla veda etti.

Yeni Şafak
12:57 - 5/07/2016 Salı
Güncelleme: 10:51 - 5/07/2016 Salı
DHA

Beşiktaş'ın yeni kalecisi Fabricio Agosto Ramirez, bugün yaptığı basın toplantısı ile eski takımı Deportivo La Coruna'ya gözyaşlarıyla veda etti.3 sezondur Deportivo'da oynayan ve sakatlığı sebebiyle geçen sezon hiç maç yapmayan Fabricio, Deportivo'yu evi gibi gördüğünü ve ayrılmanın çok zor bir karar olduğunu söyledi. Beşiktaş'ı çok büyük bir kulüp olduğu için seçtiğini belirten İspanyol kaleci, ''Kariyerimde yeni bir sayfa açmak istiyordum. Şampiyonlar Ligi'nde oynamak her zaman hayalimdi ve Beşiktaş'la bunu gerçekleştireceğim. Yeni bir meydan okuma zamanı gelmişti. Beşiktaş çok büyük ve benim için doğru bir kulüp" ifadelerini kullandı.


SAKATLIK İDDİALARINA SAHADA CEVAP VERECEK

Fabricio, kısa zamanda İstanbul'a gelerek sezon başı çalışmalarına katılacak ve aylar önce imzalanan sözleşmesi KAP'a bildirilecek.


Beşiktaş, Fabricio ile Kasım ayında ön protokol yaptıktan sonra Mayıs ayında resmi sözleşme imzalamıştı. Sakat olduğu için bir yıl top oynamayan kaleciyi gizlice İstanbul'a getiren Siyah Beyazlılar, kalecinin son tedavilerini İstanbul'da yaptırdıktan sonra kapsamlı sağlık kontrolünden geçirmişti.


Sakatlığının geçip geçmediği ile ilgili sürekli olarak hakkında spekülatif haberler çıkan ve yönetim tarafından yalanlanan bu haberlerin doğruluk veya yanlışlığını Fabricio'nun antrenmanlar ve maçlardaki performansı belirleyecek

#Beşiktaş
#Yeni kaleci
#Fabricio Agosto Ramirez
#Deportivo
8 yıl önce