Dünya Tüm Müslümanların Filistinden ayrılmasını tercih ederim

Tüm Müslümanların Filistin'den ayrılmasını tercih ederim

İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu'nun oğlu Yair Netanyahu sosyal medyadan yaptığı bir paylaşımda, "Ya tüm Yahudiler veya da tüm Müslümanlar bu topraklardan (Filistin-İsrail) tamamen ayrılmadan buraya barış gelmez. Ben ikincisini tercih ederim" ifadelerini kullandı.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi AA
Tüm Müslümanların Filistinden ayrılmasını tercih ederim
İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu ve oğlu Yair Netanyahu

İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu'nun oğlu Yair Netanyahu, bölgeye barışın gelmesi için tüm Yahudilerin veya da tüm Müslümanların İsrail-Filistin topraklarından tamamen ayrılması gerektiğini dile getirerek, kendisinin Müslümanların söz konusu topraklardan gitmesini tercih ettiğini söyledi.

Oğul Netanyahu, Facebook hesabından paylaştığı mesajında Filistinli Müslümanlar ile Yahudiler arasında barışın mümkün olmadığını ileri sürerek bölgede barışın ancak iki gruptan birinin bölgeden tamamen ayrılmasından sonra mümkün olacağını öne sürdü. Bölgede barışın sağlanması için iki seçenek olduğunu dile getiren Yair Netanyahu şunları söyledi:

Ya tüm Yahudiler veya da tüm Müslümanlar bu topraklardan (Filistin-İsrail) tamamen ayrılmadan buraya barış gelmez. Ben ikincisini tercih ederim.

İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu'nun 27 yaşındaki oğlu Yair Netanyahu, sık sık sosyal medyadaki skandal mesajlarıyla gündeme geliyor.

İsrail 1 oğlunu şehit ettiği 5 oğlunu da tutukladığı kadının evini yıktı
DÜNYA
İsrail 1 oğlunu şehit ettiği 5 oğlunu da tutukladığı kadının evini yıktı

Bahreyn Kudüs'ün işgaline resmen destek verdi
DÜNYA
Bahreyn Kudüs'ün işgaline resmen destek verdi

Hamas: Ev yıkarak halkın iradesini kıramayacaklar
DÜNYA
Hamas: Ev yıkarak halkın iradesini kıramayacaklar

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.