Ekonomi 2018de en çok gezilmek istenen yerler

2018'in en merak edilen yerleri- 2018'de gezilecek yerler

2018'de en çok gezilmek istenen yerler

Seyahat sitesi Expedia, 2018'de dünya üzerindeki gezginlerin en çok ziyaret etmek istediği yerleri belirledi. New York gibi klasik mekanlardan Bangkok, Tayland gibi egzotik yeri içeren ziyaret listesine siz de bir göz atın.

Haber Merkezi Yeni Şafak
2018'in merak edilen yerleri alışveriş ve görsellik açısından merak ediliyor.
2018'in merak edilen yerleri alışveriş ve görsellik açısından merak ediliyor.

Yeni yılın başlamasına sayılı günler kaldı. Gezginler 2018 tatil ve gezi rotalarını belirlemeye başladı bile. Seyahat sitesi Expedia da takipçilerinin arasında yaptığı araştırmayla 2018'de gezginlerin en çok ziyaret etmek istediği şehirleri belirledi.

En merak edilen şehirler
FOTOĞRAF 8
Title
Orlando: Bakıldığında kocaman bir lunaparkı andıran Orlando ABD'nin Florida eyaletinde bulunuyor. Orlando'da pek çok tema parkı bulunuyor ve herkes bu tema parklarını merak ediyor. Resmi tatillerde yoğun olan bu tema parklar 2018'de ziyaret edilmek istenen yerler. Orlando bu özelliğiyle yılda 50 milyon kişiyi ağırlıyor.
Title
New York: Sevdiğiniz bir kitabı sık sık okumak, sevdiğiniz bir filmi belirli aralıklarla izlemek gibi bir etki bırakan New York 724 canlı bir yer. Bulvarları, caddeleriyle eşsiz bir sokak düzenine sahip şehirde binlerce turistin arasına katılıp fotoğraf çekebilirsiniz. Ve New York da 2018'de en çok ziyaret edilmek istenen yerler arasında yer alıyor.
Title
Miami: Gökdelenlerle palmiyelerin buluştuğu yer Miami, kışı yaşamıyor. Yani şehirde yıl boyu denizin, kumsalın tadını çıkarabilir; ulusal parkları gezebilir, gün batımını izleyebilirsiniz. Ve burası neredeyse yılın her dönemi hem yurtiçinden hem de yurtdışından gelen turistlerin akınına uğrar. 2018'de gidilmek istenen yerler arasında burası da var.
Title
Bangkok: Eğlence ve alışverişi birlikte sunan Bangkok, egzotik bir yer. Üstelik taksi fiyatları çok ucuz olan şehirde, çok ucuz otel alternatifleri de bulunuyor. 2018'in en çok turist çeken yerlerinden biri de Bangkok olacak.
Title
Barcelona: Barselona şu an İspanya sınırı içinde olsa da Barselonalılar kendilerine İspanyol değil, Katalan diyorlar. Barcelona İspanya'ya gerek turizm gerekse futbol takımı ile en çok para kazandıran bölge. 2018'de en fazla ziyaretçi alacak yerlerin de arasında bulunuyor.
Title
Londra: 2018'de gezginlerin rotasında Londra da yer alıyor. Çok fazla detayı barındıran, çok fazla gezilecek yeri bulunan Londra diğer Avrupa şehirlerine oranla çok büyük. Dolayısıyla 1 haftadan daha az kalınmaması gereken bir şehir. 6 havalimanı olan Londra'ya yolculuk İstanbul'dan 3,5 saat sürüyor.
Title
Cancun: Cancún, Meksika'nın Quintana Roo eyaletinde bulunan şehir. Yucatán Yarımadası'nın kuzeydoğusunda Karayip Denizi'nin kıyısında yer alıyor. Masmavi denizi, bembeyaz incecik kumlu plajları, güneşi, eğlencesi, alışveriş mağazaları ve özellikle herşey dahil tesisleri ile yılda 4 milyon turisti çeken Cancun gerçekten bu ilgiyi hakediyor. Ve bu özelliğiyle 2018'de en çok gezilmek istenen yerler arasında bulunuyor.
Title
Las Vegas: Alışveriş sevenlerin rağbet ettiği şehir çölün ortasına yapılmış bir Amerikan rüyası. Hareketli yaşamıyla dikkatleri çeken Las Vegas, turistlerin merak ettiği yerler arasında.
En merak edilen şehirler
Expedia, 2018'de dünya üzerindeki gezginlerin en çok ziyaret etmek istediği yerleri belirledi


En dakik havayolu şirketleri
EKONOMİ
En dakik havayolu şirketleri

Taşeron işçilerde en çok merak edilen 10 soru
EKONOMİ
Taşeron işçilerde en çok merak edilen 10 soru
Abone Ol Google News

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.