Ekonomi Yeni Şafaka Gelişim ödülü

Yeni Şafak'a ‘Gelişim’ ödülü

Haber Merkezi Yeni Şafak

Türkiye Gelişim Merkezi (TÜGEM), Gelişim İstanbul’15 Zirvesi düzenledi. “Bireysel ve toplumsal gelişim için stratejik güçbirliği” sloganıyla düzenlenen zirveye iş, akademi ve medyadan tanıdık isimler katıldı. Zirvenin açılış konuşmasını, TÜGEM Platformu Yönetim Kurulu Başkanı Raşit Yemişen yaptı. İTO Başkan Yardımcısı Murat Kalsın’ın da konuştuğu açılış oturumunun ardından “Kariyer Gelişimi ve İnovasyon”, “İletişim ve Gelişim” ve ‘Türkiye’de Gelişim Konusuna Stratejik Bakış” konularında 15 sunum yapıldı.
6 DALDA GELİŞİM ÖDÜLÜ VERİLDİ
Ekonomi Basınında Gelişim ödülünü Yeni Fafak Ekonomi Müdürü İbrahim Acar, Üniversitelerde Gelişim ödülünü Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Funda Sivrikaya Şerifoğlu, Sivil Toplum Kuruluşlarında Gelişim ödülünü MÜSİAD Genel Başkanı Nail Olpak, Kültürel Gelişime Katkı ödülü 7 Rent İletişim Grubu Yönetim Kurulu Başkanı İsrafil Kuralay,  Sosyal Medya’da Gelişim ödülü Küresel İletişim A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Erken ve Gelişim Özel Ödülünü ise TRT Okul Gençler Uçuyor Programı Yapımcısı Ömer Ekinci aldı.

/**/

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.