Gündem Bir Çeçen daha zehirlenerek öldü

Bir Çeçen daha zehirlenerek öldü

Geçtiğimiz yıllarda 6 Çeçen'in öldürüldüğü İstanbul'da bir Çeçenistanlı daha hayatını kaybetti. Dört kardeşini Rusya'nın Çeçenistan'ı işgali sırasında kaybeden Kaim Suadev'in eşi ve çocuğu ile birlikte Kafkasya'dan gönderilen bir bitkiyi yedikten sonra zehirlenerek hayatını kaybettiği ifade ediliyor.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Yeni Şafak
Bir Çeçen daha zehirlenerek öldü

Çeçen cinayetlerine bir yenisi daha eklendi. Daha önce İstanbul'a gelmelerinin ardından öldürülen Gazi Edilsultanov, İslam Canibekov, Ali Osaev, Berghaz Musaev, Rüstem Altemirov ve Zaurbek Amriev ve Medet Ünlü'nün ardından Kaim Saduev de hayatını kaybetti. Saduev'in Kafkasya'dan gönderilen bir bitkiyi yemesinin ardından eşi ve çocukları ile zehirlendiği belirtilirken, bunun bir suikast olabileceği ihtimali üzerinde duruluyor.

 

Çeçen cinayetlerine bir yenisi daha eklendi. Daha önce İstanbul'a gelmelerinin ardından öldürülen Gazi Edilsultanov, İslam Canibekov, Ali Osaev, Berghaz Musaev, Rüstem Altemirov ve Zaurbek Amriev ve Medet Ünlü'nün ardından Kaim Saduev de hayatını kaybetti. Saduev'in Kafkasya'dan gönderilen bir bitkiyi yemesinin ardından eşi ve çocukları ile zehirlendiği belirtilirken, bunun bir suikast olabileceği ihtimali üzerinde duruluyor KÜBRA TÜRK   2015-03-03T13:08:38.1666748+02:00   Çeçen cinayetlerine bir yenisi daha eklendi. Daha önce İstanbul'a gelmelerinin ardından öldürülen Gazi Edilsultanov, İslam Canibekov, Ali Osaev, Berghaz Musaev, Rüstem Altemirov ve Zaurbek Amriev ve Medet Ünlü'nün ardından Kaim Saduev de hayatını kaybetti. Saduev'in Kafkasya'dan gönderilen bir bitkiyi yemesinin ardından eşi ve çocukları ile zehirlendiği belirtilirken, bunun bir suikast olabileceği ihtimali üzerinde duruluyor

Kafkasya'dan gönderilen bitki ile zehirlenmiş

Bitkinin Saduev'in kızkardeşi tarafından gönderildiği belirtildi. Saduev, eşi ve bir çocuğu bitkiyi yedikten sonra zehirlenerek hastaneye kaldırılmıştı. Eşi ve çocuğunun durumunun iyiye gittiği ifade edilirken, Saudev'in bugün hayatını kaybettiği belirtildi.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.